AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Memur – Sen Afyonkarahisar İl Temsilciliği, Altınoluk Derneği ve Sıla Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’a önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya ve Dr. Hasan Arslan, İl Başkanı Hüseyin Menteş, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Ziyaretler sonrasında bir açıklama yapan Uluçay, sivil toplum kuruluşları ve sendikaların görüşleri son derece değerli olduğunu ve her kesimden vatandaşın beklentilerini, taleplerini dinlemek, Afyonkarahisar’ı daha iyi nokta getireceğini vurguladı. Başkan Adayı Uluçay, sözlerine şöyle devam etti  “ Bizler AK Parti’mizin kurulduğu günden bugüne kadar hemşehrilerimizin huzur ve refahını sağlamak adına her zaman daha iyiyi yapmak için çalıştık gayret ettik. Yeni dönemde de sizlerin destekleriyle yerel kalkınma ve refah seviyemizi daha da yükselteceğiz. Geleceğin şehirlerini inşa eden bir belediyecilik vizyonundan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

ULUÇAY “ÇOK VİZYON PROJELERİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Afyonun Gözü O Projede! Proje Devam Edecek Mi? Afyonun Gözü O Projede! Proje Devam Edecek Mi?

Başkan Adayı Uluçay, Stratejik bir yönetim anlayışıyla kentsel dönüşümden altyapıya, sosyal belediyecilikten kültür politikalarına, turizmden yerel kalkınmaya, hayata geçirmeyi  hedefledikleri projeleri hep birlikte haya geçireceklerinin altını çizdi. Uluçay  “Ortaya koyduğumuz hizmetlerle AK Parti Belediyeciliği’nin farkını göstererek, gayretle çalıştık. Bir ekole dönüşen bu anlayışı daha ileriye taşımak için daha çok çalışıp daha çok vizyon projeleri hayata geçireceğiz. Bizler verdiği sözü tutan, gerçekleştiremeyeceği hiçbir vaatte bulunmayan bir anlayışla hizmet ediyoruz. Allah’ın izniyle bu anlayışla birlikte daha yapacak çok işimiz var” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BÜLTEN