Ziyaretlerinde sıcak karşılamalarla karşılaşan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak Afyonkarahisar’ın sokaklarında ve ilçelerinin sokaklarında bu memlekete sevdalı olan vatandaşların yanında olduğunun altını çizdi. Milletvekili Taytak, gittiği her yerde vatandaşların bağrına bastığını vurguladı. Taytak, şöyle devam etti. “Milletvekilliğim döneminde gururla söylüyorum ilçelerimizde, beldelerimizde uzun süredir çözüm bekleyen konuları çözüme kavuşturduk. Birçok güzel işlerin adına sizlerin desteği ile imzamızı attık. Yapılamaz, çözülemez denilen işleri yaptık. Biz bu zamana kadar üretken belediyecilik yaptık bundan sonra da böyle yapacağız. Daha yapacak çok işimiz var. Belediye başkan adaylarımız ile hep beraber hayal ettiğimiz projeleri canlandıracağız. Kapı kapı dolaşacağız. Tüm ilçelere, beldelere, belediyelere talibiz. Hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Her ilçemizde, beldemizde hiçbir ayrım yapmadan, o, bu, şu demeden çalışacağız. Hepinizle kucaklaştık. El ele, kol kola vereceğiz, ihtiyaçlarınız neyse, siz ne istiyorsanız, Allah'ım onu yapmayı bize nasip etsin. Siz istersiniz, biz yaparız” ifadelerini kullandı.

TAYTAK, “BAŞKAN ADAYLARIMIZIN SÖZÜ BİZİM SÖZÜMÜZDÜR”

Milletvekili Taytak, “Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adaylarının meydanlarda verdiği sözler “bizim sözümüzdür” diyerek sözlerine devam etti. “Başkan adaylarımızın yanında ve arkasında sonuna kadar duracağız. Şu ana kadar MHP’nin 17 belediyesine yapmadığımız hizmet kalmadı Allah'a şükürler olsun. 15 beldemiz 2 ilçemizin bütün ihtiyaçlarını teker teker yerine getirdik. Bu dönem Milliyetçi Hareket Partisi’nin üç Hilal’ini Afyonkarahisar’ın her yerinde şanla dalgalandıracağız. Bu sizlerin ve bizlerin sayesinde olacak, çalışarak kazanacağız. Mutlaka ve mutlaka başaracağız. İstek bizden destek sizden takdir cenabı Allah’ın diyorum” şeklinde konuştu.

KAHVECİ: “BAŞKAN ADAYLARIMIZIN YANINDA VEKİLİMİZ VAR”

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, “İlçe ve beldelerimizde seçim koordinasyon merkezlerinin açılışlarında vatandaşlarımızın partimize olan ilgisini gördükçe memnun oluyoruz. Partimizin şu an 17 belediyesi var ama bu dönem sahadan aldığımız izleminler bize gösteriyor ki, bu sayıyı iki katına hatta daha fazla bir sayıya çıkaracağımıza inanıyorum. 17 belediyemizde belediye başkanlarımız seçim öncesi vermiş oldukları sözleri Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın destekleri ile kısa zamanda bitirdiler ve vizyon projelere imza attılar. Şimdi de belediye başkan adaylarımızın meydanlarda vermiş oldukları sözlerin arkasındayız. İnşallah Afyonkarahisar merkez belediyesi başta olmak üzere çok sayıda belediyemizde 3 hilali dalgalandıracağız” dedi.

MHP İl Başkanlığından, Çetinkaya’ya ziyaret! MHP İl Başkanlığından, Çetinkaya’ya ziyaret!

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde seçim koordinasyon merkezlerinin açılışı yapıldı.

Kaynak: BÜLTEN