Taytak, “Birlikte rahmet vardır, güç vardır”

Cumhur ittifakı Milletvekillileri Mehmet Taytak, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan, Başmakçı MHP İlçe Başkanı Mehmet Zeki Sargın, İhsaniye AK Parti İlçe Başkanı Tecelli Könül, Döğer Belediye Başkanı Mehmet Demirel, Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik, İhsaniye merkez ve köy muhtarlarını TBMM’de misafir etti. Toplantı salonunda bir araya gelen heyet İhsaniye bölgesine yapılacak olan yatırımlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Cumhur ittifakı Milletvekillilerine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. İhsaniye bölgesi cumhur ittifakı ilçe ve belediye başkanlarının yanısıra İhsaniye merkez ve köy muhtarları TBMM’sinde Cumhur ittifakı Milletvekillileri Mehmet Taytak, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. İhsaniye bölgesi heyeti ile toplantı salonunda bir araya gelen Cumhur ittifakı Milletvekillileri, başkanların ve köy muhtarlarının talep ve isteklerini dinlediler.

“BİRLİKTE RAHMET VARDIR, GÜÇ VARDIR”

Toplantı salonunda konuşan Milletvekili Mehmet Taytak, “Cumhur ittifakının 2. toplantısını gerçekleştiriyoruz. Daha önce de Dinar ve Başmakçı teşkilatlarımızla bir araya gelmiştik. Bu günde İhsaniye teşkilatlarımız ile birlikteyiz. Gerek AK Parti hükümeti vekilleri gerekse ben bugüne kadar İhsaniye bölgemiz ile ilgili elimizden geldiğince her çalışmayı, her hizmeti yapmaya çalıştık. Birlikte rahmet vardır, güç vardır. Allah'a şükürler olsun İhsaniye bölgemizde Cumhur ittifakı olarak Cumhurbaşkanımıza yüksek anlamında oy verildi. Şükürler olsun ki Türkiye yeni döneme daha güçlü, milletin yüreğinden çıkan oylarla mutlu bir millet güçlü bir devlet olma yolunda ilerleyecektir. Hizmetin kimin yaptığının önemi yoktur. Önemli olan Cumhur ittifakının birlikteliğidir, beraberliğidir. Şimdiye kadar Cumhur ittifakı ruhu ile Afyonkarahisar'a önem hizmetler yaptık ve yeni dönemde de elimizden geldiğince daha ciddi çalışmalar yapacağız.  Önümüzdeki yerel seçimlerde hem mevcut belediyelerimizi AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi olarak koruyacağız hem de yeni belediyelerimizi cumhur ittifakı olarak ne yapılması gerektiğini, nerede farklı bir sonuç almak için, bir ortaklık varsa onları yerine getireceğiz”

“BU DÖNEM DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE AFYONKARAHİSAR'A HİZMET EDECEĞİZ”

Taytak, “2018 yılında Emirdağ'da başlattığım kampanyada Cumhur ittifakından bahsettiğimde şimdi İYİ Parti'ye giden belediye başkanı indiğimde dedi ki bana, ‘Başkanım ne Cumhur ittifakı nereden çıktı bu, kimse bize oy vermez. Cumhur ittifakı falan demeyin, siz MHP'ye o isteyin’ dedi. Bende dedim ki, Ben cumhur İttifakına oy istiyorum. Cumhurbaşkanımız kazanmadığı müddetçe bizlerin milletvekili olmasının bir karşılığı yoktur. Allah korusun 28 Mayıs’taki sonuç farklı çıkmış olsaydı bizim burada size taahhüt edeceğimiz bir şey kalmazdı. Ve o günden bugüne cumhur ittifakının birlikteliğine ve rahmetine inanan birisiyim ve Afyonkarahisar bu 5 yıl içerisinde diğer illerden çok daha fazla hizmet aldı. Şimdi bu dönem daha güçlü bir şekilde Afyonkarahisar'a hizmet edeceğiz. Bu ruh içerisinde burada olduğunuzdan dolayı gerçekte çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

TAYTAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Milletvekili Mehmet Taytak’a, Emirdağ İlçe Başkanı M. Orbay Divrikli ve ilçe yönetimi, Emirdağ İGM Üyesi Ceylan Morca, Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir ve Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.