Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 31 Mart yerel seçimleri için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Dinar, İhsaniye Kayıhan ve Merkez'de seçim faaliyetlerini yürüten Özkaya, AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi açılışlarına katılarak teşkilatlar ve vatandaşlarla buluştu.

TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ İÇİN İFADE EDİLEN ÖNEMLİ DUYGULAR

Özkaya, Türkiye'nin önemli bir dönemeçte olduğunu vurgulayarak, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz büyük bir dönüşüm yaşıyor. Savunma sanayimizdeki başarılar, AK Parti'nin istikrarlı yönetimi sayesinde gerçekleşmektedir. Türkiye olarak tam bağımsız ve güçlü bir ülke olma yolunda ilerliyoruz. Bu başarıların mimarı olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve milletimize teşekkür ediyorum" dedi.

HAYAL VAATLER VE GERÇEKLER

31 Mart seçimleri öncesi muhalefetin vatandaşı hayal vaatleriyle kandırmaya çalıştığını belirten Özkaya, muhalefet adaylarının Afyonkarahisar ve ilçelerini tanımadığını ifade etti. Özkaya, "Halk ile seçimden seçime bir araya gelen, çok bağırınca halkın yanında olduğunu düşünenleri 31 Martta büyük bir hüsran bekliyor. Milletimiz, gerçek hizmet ve belediyecilik anlayışıyla tanıştığı AK Parti'ye büyük bir memnuniyet duyuyor" şeklinde konuştu.

GELECEK PROJELER VE HEDEFLER

İmamoğlu’dan, Şube Müdürü Elmas'a "Hayırlı Olsun" ziyareti İmamoğlu’dan, Şube Müdürü Elmas'a "Hayırlı Olsun" ziyareti

Afyonkarahisar'ın geleceği hakkında da konuşan Özkaya, AK Parti adayı Hüseyin Ceylan Uluçay'ın önümüzdeki dönemde şehre yeni projelerle merhaba diyeceğini belirtti. Özkaya, "Afyonkarahisar'da 60 belediyeyi alarak milletimize hizmet etmek istiyoruz. Başkanımızın trafik, ekonomi, kentsel dönüşüm ve sosyal sorunları çözecek büyük projeleri var. Afyonkarahisar, yine Cumhurbaşkanımız liderliğinde AK Parti'ye destek verecek" ifadelerini kullandı.

Editör: Afyon ZAFERİM