AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçe ve beldelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, vatandaşlardan AK Parti adaylarına destek talep eden Özkaya, SKM açılışları ve esnaf ziyaretleriyle partililer ve teşkilat üyeleriyle bir araya geliyor. Bolvadin Dişli, Özburun, Bolvadin Merkez, Sultandağı Dereçine, Yeşilçiftlik, Sultandağı Merkez ve Çay ilçelerinde yoğun programlar düzenleyen Özkaya, bu ziyaretlerde 31 Mart seçimleri için vaatlerde bulunuyor.

Özkaya, AK Parti'nin lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Afyonkarahisar'da önemli projelerin hayata geçirildiğini vurgulayarak, "Milletimizin gücüyle Afyonkarahisar'ın her köşesinde hayal edilemeyen projeleri gerçekleştirdik. Yerel yönetimlerle merkezi hükümetin uyumuyla, beldelere dahi doğalgaz gibi hizmetleri ulaştırmayı başardık. Şimdi hedefimiz, beldelerimizin tamamına doğalgazı getirmek. Bu, muhalefetin bile hayal etmediği bir proje. İlçelerimize ve beldelerimize özgü sosyal, kültürel ve ekonomik durumlara uygun projeler geliştiriyoruz. 31 Mart sonrasında da Afyonkarahisar başta olmak üzere 60 belediyemizde hizmet ve eser siyasetimizle yol almaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

MHP İl Başkanlığından, Çetinkaya’ya ziyaret! MHP İl Başkanlığından, Çetinkaya’ya ziyaret!

Konuşmalarında muhalefeti eleştiren Özkaya, CHP'nin kent uzlaşısı adı altında HDP/DEM gibi partilerle ittifak kurduğunu belirterek, "CHP, terörle arasına mesafe koymayan partilerle bir araya geliyor. Ülkemizin birliğini ve bekasını tehdit eden yapıları milletimiz çok iyi biliyor. Milletimiz sandıkta gereken cevabı verecek. Ankara'da farklı bir partiye mensup gibi davranan kişilerin Afyonkarahisar'da milliyetçilik yapması kabul edilemez. Milletimiz hizmet edeni ve ülkenin birliğini koruyanı ayırt eder" şeklinde konuştu.

AK Parti'nin birçok hayalinin gerçeğe dönüştüğünü vurgulayan Özkaya, TOGG, TCG Anadolu, SİHA'lar, İHA'lar gibi projelerin AK Parti vizyonuyla gerçekleştirildiğini söyledi. Muhalefetin bu projelere karşı çıktığını ifade eden Özkaya, "Milletimiz bunları unutmaz" dedi ve AK Parti adaylarına destek çağrısında bulundu.

Editör: Afyon ZAFERİM