Müşteri Odaklı Pazarlama Ve Satış Teknikleri Eğitimi Verildi

ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi çerçevesinde, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB ETÜ SEM işbirliğinde Müşteri Odaklı Pazarlama ve Satış Teknikleri eğitimi düzenlendi. Eğitimin açış konuşmasını ATSO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Sömer yaptı. Sömer, “ATSO KOBİ Akademisi takvimini oluştururken sizlerden gelen talepleri değerlendiriyor, işbirliği yapabileceğimiz kurum ve kuruluşları da araştırıyoruz. Bu bağlamda TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi de önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor. Bugünkü eğitimi de TOBB ETÜ SEM aracılığıyla ağırladığımız Sayın Serdar Bilecen verecek. Sayın Bilecen, geçen yıl da Odamız’a gelmiş ve verimli bir sunum gerçekleştirmişti. Sayın Bilecen’e teşekkür ediyorum” dedi.

Sömer, şöyle devam etti:

“İşletmeler, kâr elde etmek için kurulur. Ancak hedef kitleyi iyi belirlemek, işletmenin ufkunu gösterir. Bununla birlikte, bizden ürün ve hizmeti alan müşterilerimizin kendi alışkanlıkları, yaşam tarzları, ihtiyaçları da değişken olduğundan dolayı ‘müşteri odaklı’ olabilmek ve bunu sürdürebilmek çoğu işletmeler için zordur. Bugünkü eğitimimizde Değerli Hocamız, müşteri odaklı çalışma konusunda bizlere çok değerli bilgiler verecek. Ben eğitimimizin son derece yararlı olacağını düşünüyor; sizleri tekrar sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

TOBB ETÜ SEM Uzmanı Serdar Bilecen Pazarlama ve Satışın Gelişimi, Müşteri Karşısında Doğru İletişim ve İmaj, Ürün ve Fayda Kavramı başlıklarında ayrıntılı bir sunum yaptı.

3 saat süren eğitimin ardından Katılım Belgesi takdim edildi.

#ATSOKOBİAkademisi