Bolvadin Akçeşme Mahallesi’ne iki dönem hizmet eden Sait Varol, 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde kazanırsa mahallesi ve vatandaşlar için elinden ne geliyorsa yapacağının altını çizdi. Bolvadin Belediyesi ile devamlı projeler ve mahalle sorunları hakkında istişarelerde olduğunu ve mahallesinde çocuk parkı olmadığına değindi.

Muhtar Adayı Varol, 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde kazanırsa çocuklara “rahatça ve güvenli bir şekilde oynayacakları” bir park yapacağının sözünü verdi. Düğün yapıldığı sırada sandalye ve masa eksikliğinin değinen muhtar, belediye ile görüştüğünü ve en kısa zamanda bu sorunun çözüleceğinin de sözünü verdi.

AK Partili Kayacan’dan net atış! AK Partili Kayacan’dan net atış!

ÇOK GÜÇLÜ BİR AZA KADROSU

Muhtar adayı Varol çok güçlü bir aza kadrosu olduğunu ve Akçeşme Mahallesi için her zaman en iyi işler çıkaracaklarını söyledi. Aday Varol, azaları şimdilik sır gibi sakladığının altını çizdi.

Kendine güvenen ve 3 dönemde Muhtar olacağına inanan Aday Varol, karşısına çıkan adaylara “Hodri Meydan” dedi. Son olarak Varol “Ben Akçeşme Mahallesi’nde yaşayan bir vatandaş olsam kesinlikle oyumu kendime verirdim. Mahallenin tüm sorunlarını ve sıkıntılarını Belediye ile çözüyorum. Her zaman vatandaşa destek oluyorum” dedi.

Kaynak: CEMİLE KAYTAN