İYİ Parti Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun’un vefat eden babası Ali Olgun’un (86) cenazesi memleketi Çay ilçesinde toprağa verildi.

hakan şeref olgun

Merhum Ali Olgun’un cenazesi Çay Devlet Hastanesi morgundan alınarak evine getirildi, helallik alındı. Ardından Çarşı Camiine getirilen Ali Olgun, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazıyla Çay İlçe Asri Mezarlığındaki aile Kabristanındaki toprağa verildi.

Vali Yiğitbaşı BİK toplantısına katıldı! Vali Yiğitbaşı BİK toplantısına katıldı!

hakan şeref olgun

YOĞUN KATILIM OLDU

Merhum Ali Olgun’un cenazesine İYİ Parti Genel Merkezi ve milletvekillerinden yoğun bir katılım oldu. Cenazeye İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener katılamazken eşi Tuncer Akşener ve çok sayıda milletvekili katıldı. 

hakan şeref olgun

Cenazeye katılanlar arasında, İYİ Parti milletvekillerinden Kütahya Milletvekili Nihat Kula, Yozgat Milletvekili Lütfullah Kayalar, İstanbul Milletvekili Ersin Beyaz, Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, İzmir Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Müsavat Dervişoğlu, Aydın Milletvekili Ömer Karakaş, Ankara Milletvekili ve Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu, Genel Başkan Yardımcısı Raşit Emir Süer ve Genel Sekreter Ayfer Yılmaz, Antalya Milletvekili Uğur Poyraz, Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Antalya Milletvekili Aykut Kaya, Bursa Milletvekili Hasan Toptaş, Gaziantep Milletvekili Mehmet Mustafa Gürban, CHP Grup Başkan Vekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve CHP Mersin Milletvekili Hasan Ufuk Çakır, 21. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Telek, İYİ Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Aydın, Afyonkarahisar il ve ilçe Başkanlarının yanı sıra çevre il ve ilçe başkanları yer aldı.

hakan şeref olgun

AKŞENER’DEN TAZİYE YEMEĞİ

Yağan yağmura karşın katılımın yüksek olduğu cenaze namazının ardından Merhum Ali Olgun’un naaşı, Çay İlçe Asri Mezarlığındaki Aile Kabristanında toprağa verildi.

hakan şeref olgun

Kabirden çıkanlara ise Meral ve Tuncer Akşener çifti ile Hakan Şeref Olgun tarafından taziye yemeği verildi.

Kaynak: BÜLTEN