Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, vefatının 13. Yılında Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı andı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Erbakan'ın bir devlet ve dava adamı olduğunu ifade eden Karataş, "Erbakan Hocamız bizim için büyük bir liderdi. Saadet Partimizin Genel Başkanlığını ifa ederken hayata gözlerini yumdu. Nezaketi, devlet adamlığı, ilmi ve vizyonuyla örnek bir şahsiyetti. Hayatını ülkemizin ve bütün insanlığın saadetine adamıştı" değerlendirmesinde bulundu.

SADECE İŞİMİZE BAKIYORUZ ! SADECE İŞİMİZE BAKIYORUZ !

BIRAKTIĞI MİRAS BİZLERİN OMUZLARINDADIR

Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın Türkiye'de ahlaki ve manevi değerler ışığında üretim, kalkınma, adil paylaşım ve insanca yaşam için son nefesine kadar mücadele ettiğini kaydeden Karataş, "Erbakan Hocamızın bıraktığı miras bizlerin omuzlarındadır, ortaya koyduğu idealler insanlığın kurtuluş reçetesidir. Bu sebeple onun açmış olduğu yolda son nefesimize kadar yürümek en büyük vazifemizdir. Bu duygu ve düşüncelerle merhum hocamız Necmettin Erbakan'ı ahirete irtihalinin 13. yıl dönümünde rahmet, minnet ve özlemle anıyorum" ifadelerini kullandı.

Editör: Afyon ZAFERİM