Jandarma Genel Komutanlığı 15 Devlet Memuru Alacak Jandarma Genel Komutanlığı 15 Devlet Memuru Alacak

Sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, şehirde uzun yıllar boyunca Milli Görüş hareketine hizmet etmiş dava büyüklerini ziyaret ederek çalışmalarını sürdürüyor.

beytullah karataş

"DAVAYI, MÜCADELEYİ, FEDAKARLIĞI ONLARDAN ÖĞRENDİK"

Davaların her zaman kaliteli ve özverili Müslüman şahsiyetlerin omuzlarında yükseldiğini söyleyen Karataş, “Bu kişiler, yıllar boyunca çetin mücadelelerde büyük bir samimiyetle davayı omuzlamış ve bu uğurda canlarını, mallarını ve zamanlarını feda etmişlerdir. Hiçbir baskı ve zulüm, onları yollarından döndürememiştir. Hiçbir mal ve makam da onları satın alamamıştır. Bizler de davayı, mücadeleyi, direnişi ve fedakarlığı onlardan öğrendik. Hiçbir tehdit ve korku da bizi yolumuzdan çevirememiştir. Bu doğrultuda, Afyonkarahisar'da bulunan ve Milli Görüş hareketimize büyük hizmetler sunan dava büyüklerimizi ziyaret ederek hayır dualarını aldık” dedi.

"ORTAK AKLI ŞİAR EDİNEN BİR YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ OLACAK"

Karataş, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Ziyaretlerimize devam ediyoruz. Yaşanabilir bir Afyonkarahisar için istişare ve ortak akıl ilkesini benimseyen bir yönetim anlayışıyla şehrimizi yönetmeye talip olduk. Vatandaşlarımızın desteğiyle, 31 Mart akşamında Milli Görüş belediyeciliğini bu şehre kazandıracağız. Şehrimize yapılacak hizmetlerin proje taslak sürecini tamamladık. Yakın bir zamanda bu projelerin lansmanını yapacak ve halkımıza tanıtacağız" ifadelerini kullandı.   

Kaynak: BÜLTEN