Erhan: CHP belediyeciliğini başlattık! Erhan: CHP belediyeciliğini başlattık!

İşte resmi olmayan sonuçlara göre kesinleşen iller:

İstanbul: CHP adayı Ekrem İmamoğlu 

Ankara: CHP adayı Mansur Yavaş 

İzmir: CHP adayı Cemil Tugay 

Bingöl: AK Parti adayı Erdal Arıkan 

Giresun: CHP adayı Fuat Köse 

Tokat: MHP adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu 

Artvin: CHP adayı Bilgehan Erdem 

Bilecik: CHP adayı Melek Mızrak Subaşı 

Çanakkale: CHP adayı Muharrem Erkek 

Afyon: CHP adayı Burcu Köksal kazandı

Adana: CHP adayı Zeydan Karalar seçildi 

Balıkesir: CHP adayı Ahmet Akın 

Şırnak: AK Parti adayı Mehmet Yarka 

Amasya: CHP adayı Turgay Sevindi 

Adıyaman: CHP adayı Abdurrahman Tutdere 

Yozgat: YRP adayı Kazım Arslan 

Sinop: CHP adayı Metin Gürbüz 

Manisa: CHP adayı Gülşah Durbay 

Çankırı: MHP adayı İsmail Hakkı Esen 

Kastamonu: CHP adayı Hasan Baltacı 

Kırşehir: CHP adayı Selahattin Ekicioğlu 

Yalova: CHP adayı Mehmet Gürel 

Malatya: AK Parti adayı Sami Er 

Kayseri: AK Parti adayı Memduh Büyükkılıç 

Ordu: AK Parti adayı Hilmi Güler 

Tunceli: DEM Parti adayı Cevdet Konak 

Nevşehir: İYİ Parti adayı Rasim Arı 

Muğla: CHP adayı Ahmet Aras 

Kütahya: CHP adayı Eyüp Kahveci 

Isparta: AK Parti adayı Şükrü Başdeğirmen 

Hatay: AK Parti adayı Mehmet Öntürk 

Osmaniye: MHP adayı İbrahim Çenet 

Bitlis: AK Parti adayı Nesrullah Tanğlay 

Çorum: AK Parti adayı Halil İbrahim Aşgın 

Karabük: AK Parti adayı Özkan Çetinkaya 

Kırıkkale: CHP adayı Ahmet Önal 

Niğde: AK Parti adayı Emrah Özdemir 

Burdur: CHP adayı Ali Orkun Ercengiz 

Mersin: CHP adayı Vahap Seçer 

Denizli: CHP adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu 

Sakarya: AK Parti adayı Yusuf Alemdar 

Van: DEM Parti adayı Abdullah Zeydan 

Ağrı: DEM Parti adayı Hazal Aras 

Bursa: CHP adayı Mustafa Bozbey 

Trabzon: AK Parti adayı Ahmet Metin Genç 

Antalya: CHP adayı Muhittin Böcek 

Aydın: CHP adayı Özlem Çerçioğlu 

Bolu: CHP adayı Tanju Özcan 

Diyarbakır: DEM Parti adayı Ayşe Serra Bucak Küçük 

Edirne:  CHP adayı Filiz Gencan Akın 

Elazığ: AK Parti adayı Şahin Şerifoğulları 

Erzincan:  MHP adayı Bekir Aksun 

Erzurum: AK Parti adayı Mehmet Sekmen 

Eskişehir: CHP adayı Ayşe Ünlüce 

Gaziantep: AK Parti adayı Fatma Şahin 

Gümüşhane: MHP Adayı Vedat Soner Başer 

Hakkari: DEM Parti adayı Mehmet Sıddık Akış 

Isparta: AK Parti adayı Şükrü Başdeğirmen 

Kars: MHP adayı Ötüken Senger 

Kırklareli: MHP adayı Derya Bulut 

Kırşehir: CHP adayı Selahattin Ekicioğlu 

Kocaeli:  AK Parti adayı Tahir Büyükakın 

Konya: AK Parti adayı Uğur İbrahim Altay 

Kahramanmaraş: AK Parti adayı Fırat Görgel 

Mardin: DEM Parti adayı Ahmet Türk 

Muş: DEM Parti adayı Sırrı Söylemez 

Rize: AK Parti adayı Rahmi Metin 

Samsun: AK Parti Adayı Halit Doğan 

Siirt: DEM Parti adayı Sofya Alağaş 

Sivas: BBP adayı Adem Uzun 

Tekirdağ: CHP adayı Candan Yüceer 

Şanlıurfa: YRP adayı Mehmet Kasım Gülpınar 

Uşak: CHP adayı Özkan Yalım 

Zonguldak: CHP adayı Tahsin Erdem 

Aksaray: AK Parti adayı Evren Dinçer 

Bayburt: AK Parti’nin adayı Mete Memiş 

Karaman: MHP adayı: Savaş Kalaycı kazandı.

Batman: DEM Parti adayı Gülistan Sönük 

Bartın: CHP adayı Muhammet Rıza Yalçınkaya 

Ardahan: CHP adayı Faruk Demir 

Iğdır: DEM Parti adayı Mehmet Nuri Güneş 

Kilis:  CHP adayı Hakan Bilecen 

Düzce: AK Parti adayı Faruk Özlü

Kaynak: İHA