İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Hocalar Kitap Fuarına Katıldı

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Akçil ve Hocalar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koyuncu ile birlikte Hocalar ilçesinde Kaymakam V. Hakan Kara'yı ziyaret ederek ilçenin eğitim öğretim durumunu değerlendirdiler.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Müdür Yardımcısı Fatih Akçil ile Dinar, Sandıklı ve Çobanlar İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile birlikte Hocalar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koyuncu'yu ziyaret ederek ilçelerin eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Hocalar Kaymakam V. Hakan Kara, Hocalar Belediye Başkanı Ali Arslan ve çevre ilçelerin protokol üyeleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Müdür Yardımcısı Fatih Akçil, Hocalar, Çobanlar, Dinar, Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürleri; Hocalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü öğrencilerin hem okuma hem de yazma becerilerini desteklemek için "Yazarım Öğretmenim Projesi" kapsamında, 40 Öğretmen Yazarın 44 etkinlik ile katılım sağladığı Hocalar Kitap Fuarına katıldı.

Kitap Fuarı öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ilçe halkı tarafından büyük ilgi ile karşılandı.