HÜNERLİ HANIMLARDAN EL EMEĞİ SERGİSİ

        Belediyemiz, hanımların bilgi ve beceri yönünü geliştirmelerine, ev ekonomilerine katkı sağlamalarına yönelik faaliyetler yürütmeye devam ediyor. Kadın Kültür evleri, Hanım Lokali ve meslek edindirme kursları ile hanımların sosyal hayatına destek çıkılıyor. O hizmetlerimizden biri olan Nermin Erbakan Hanımlar Lokali de kursiyerlerinin yapmış olduğu el emeği göz nuru eserleri sergi ile beğeniye sundu.

         Afyonkarahisar Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde Kadınların El Emekleri Sergisinin açılışı yapıldı. Belediyemiz Nermin Erbakan Hanımlar Lokali'nde açılan el emeği sergisi büyük ilgi gördü. Serginin açılışı ve sertifika töreni; Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek hanımefendinin katılımıyla gerçekleştirildi.

        Kadınların El Emekleri Sergisi, Nermin Erbakan Hanımlar Lokali’nde görücüye çıktı. Her yıl yapılan sergi de kursiyerlerin maharetli ellerinden çıkan ürünler büyük beğeni topladı.

        Serginin açılışına; Vali Yardımcısı Kübra Teymur, Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Semra Güzbey, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in eşi Sevim Zeybek, Başkan Yardımcımız Murat Öner’in eşi Fadime Öner ve Nermin Erbakan Hanımlar Lokali Müdürü Nesrin Üner katıldı.

Çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan Kadınların El Emekleri adlı sergi 15 Haziran’a kadar açık kalacak.