Eskrim ve masa tenisi il seçmeleri tamamlandı

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Eskrim Türkiye Şampiyonası İl seçmelerinde ve Masa Tenisi büyükler ve kadınlar il seçmelerinde derece elde eden sporculara madalyalarını takdim etti.

İl Müdürü Kasapoğlu, Eskrim Türkiye Şampiyonası İl seçmelerinde gösterdikleri üstün performansla dereceye giren sporcuları onurlandırdı. Başarılı olan sporcular, Afyonkarahisar'ı Türkiye Şampiyonası'nda temsil etmeye hak kazandı.

Aynı şekilde, Masa Tenisi büyükler ve kadınlar İl seçmelerinde de başarılı olan sporculara madalyaları verildi. Sporcular, Afyonkarahisar'ın masa tenisi alanında yeteneklerini sergileyerek önemli bir başarı elde etti.

İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Sporun gençlerimiz için önemini vurgulayan Kasapoğlu, onların emeklerinin ve disiplinlerinin takdir edildiğini belirtti. Ayrıca, sporcuların başarılarıyla Afyonkarahisar'ın spor alanındaki potansiyelini artırdığını ve ilin sporcu yetiştirme konusundaki gayretlerini desteklediğini belirtti.