Emirdağ'dan Bakan Özdemir İçin Başkent Çıkarması Yaptılar

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı görevine getirilen Mahinur Özdemir Göktaş görevi Derya Yanık'tan devraldığı devir teslim törenine katıldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş görevi Derya Yanık ’tan devraldı. Başkan Koyuncu da devir teslim törenine katılarak,“ 'Büyük Türkiye' hedefiyle çıktığımız bu yolda yeni kabinedeki bütün bakanlarımızı tebrik ediyorum. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak görev alan Kadim Şehrimiz Emirdağ'ın gururu olan Sayın Mahinur Özdemir Göktaş’ın Emirdağ'ımızda ve ülkemizde güzel hizmetler gerçekleştireceğine inancımız tamdır. Bakanımıza yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Bu vesileyle bir kez daha yeni kabinemizin ülkemiz, milletimiz ve gönül coğrafyamız adına hayırlılara vesile olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Devir teslim törenine, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, TBMM Meclis Başkan Müşaviri Cengiz Sağlam, Ak Parti Emirdağ İlçe Başkanı Erkan Karakuş ve Ak Parti Emirdağ ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.