AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hasan Arslan ve AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Talha Hüseyin Akkaya, öğretim ve eğitim konularını görüşmek üzere Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi'yi makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında, bölgedeki eğitim-öğretim faaliyetleri ve okulların durumu üzerine detaylı sohbetler yapıldı. Hasan Arslan ve Talha Hüseyin Akkaya, eğitimcilere yönelik desteklerin sürekliliğine ve okulların karşılaştığı sorunların çözümüne dair fikir alışverişinde bulundular.

Toplantı, Afyonkarahisar'da eğitimin geleceği için atılabilecek adımlar ve yapılacak yenilikler hakkında yapıcı bir diyalog ortamı yaratılmasını sağladı. Eğitimcilerin öneri ve görüşleri AK Parti temsilcileri tarafından dikkatle dinlendi ve eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik çeşitli konular ele alındı.

Kamyoncular tesis yetersizliğinden sıkıntı yaşıyor! Kamyoncular tesis yetersizliğinden sıkıntı yaşıyor!

Hasan Arslan ve Talha Hüseyin Akkaya'nın ziyaretinin ardından, Afyonkarahisar'da eğitim-öğretim faaliyetlerinin iyileştirilmesi için müşterek bir çalışma yürütülmesi konusunda mutabakata varıldı. F/