Cumhur ittifakı milletvekillerine hayırlı olsun ziyareti

Cumhur ittifakı Milletvekillileri Mehmet Taytak ve Ali Özkaya, Cumhur ittifakı Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Dinar MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan, Dinar AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Özgül, Dinar merkez ve koy muhtarları TBMM’de misafir etti. Toplantı salonunda bir araya gelen heyet yerel sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Cumhur ittifakı Milletvekillileri Taytak ve Özkaya, Dinar ve Başmakçı heyetini TBMM’de misafir etti. Toplantı salonunda bir araya gelen heyet yerel sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Cumhur ittifakı Milletvekillileri Taytak ve Özkaya, Cumhur İttifakı ruhu ile Afyonkarahisar’a en iyi hizmeti kazandırmak için TBMM’de yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür ettiler.

TAYTAK, HEYETİ TBMM'DE GEZDİRDİ VE MUHTARLARLA BİR SÜRE SOHBET ETTİ

Daha sonra Taytak, Başmakçı Belediye Başkanı Melihat Berber, Başmakçı MHP İlçe Başkanı Abdurahman Tezcan, Dinar MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile TBMM'de gezdirdi ve muhtarlarla bir süre sohbet etti. Taytak, muhtarların talep ve isteklerini dinledi. Milletvekili Taytak, ziyaretler sırasında Dinar ve Başmakçı heyetinin ilçelerine yönelik projeler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Milletvekili Taytak, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Dinar ve Başmakçı'ya destek vermeye devam edeceğini ifade etti. Muhtarların taleplerini önemseyen ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyen Taytak, köylerin kalkınması ve hizmetlerin geliştirilmesi konusunda çalışmalar yapacağını belirtti. Milletvekili Taytak, Dinar ve Başmakçı heyetine teşekkür ederek, vatandaşların her zaman yanında olacağını vurguladı.