Milletvekili Arslan’dan Genel Başkan Özel’e gönderme: Özrü kabahatinden beter! Milletvekili Arslan’dan Genel Başkan Özel’e gönderme: Özrü kabahatinden beter!

Cumhuriyet Halk Partisinin adayı Burcu Köksal Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilmesinin ardından dün mazbatasını alarak Başkanlık koltuğuna oturmuştu.

Dün Belediye Binası önünde toplanan halkın ve partililerinin katılımıyla Başkanlık katına çıkan Burcu Köksal Başkanlık koltuğuna oturmuştu.

CHP’li Burcu Köksal’ı pek çok Belediye Binasına gelişinde bazı Belediye çalışanları alkışlayarak tebrik ederken, Afyonkarahisar Belediyesinde Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev yapan Hasan Manap’ın makam odasına çıkarak Başkan Burcu Köksal’a bir buket çiçek hediye etmesi bazı belediye çalışanlarınca ‘Jest mi yapıyor, yoksa görevden alınmamak için yalakalık mı yapıyor? Bilemedik’ dediler.

Hasan Manap’ın önceki Belediye Başkanı Mehmet Zeybek zamanında bu göreve getirildiğine dikkat çeken ilgililer, ‘Dün dündür bugün bugündür. Gelen ağam, giden paşam zihniyetinde olanları çok gördük. Herkes yaptığı ile anılır. Burcu Hanımın özellikle çiçek istemediğini belirtmesine rağmen Hasan Manap’ın bu hareketi ve sonrasında sosyal medyasından yaptığı paylaşım dikkat çekici’ dediler.

Park ve Bahçeler Müdürü Hasan Manap’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ‘Değerli Başkanım yeni görevinizde başarılar diler, her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim’ dediği görüldü.

hasan manap

Sosyal Medyada Hasan Manap’ın paylaşımını değerlendiren bir ilgili, ‘Hasan Manap bu görevden alınmak istemez. Çünkü yaptığı işlere şöyle bir bakıldığında ne kadar çok yanlışın olduğu görülecektir. Yeni Başkan çok değil, son bir yıldaki bazı ihalelere baktığında ne demek istediğimizi anlar’ dediler.

Kaynak: ÖZEL HABER / ODAK HABER MERKEZİ