MÜSİAD Çay’da toplandı

MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay İlçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

ÇAY 22.06.2022, 17:49
MÜSİAD Çay’da toplandı

MÜSİAD Çay’da toplandı

MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çay İlçesinde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı’da katıldı
Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar İl Yönetimi haftalık olağan toplantısını bu seferde Çay İlçesinde Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette ilçenin yatırım potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. MÜSİAD Şube Başkanı Ercan İşlek misafirperverliğinden dolayı Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı’ya teşekkür etti. Başkan İşlek, “İlk ini Emirdağ da Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu ve İş insanları ile yaptığımız toplantılarımızın İkincini Çay İlçemizde gerçekleştirdik. Toplantılarımızda MÜSİAD olarak ilçelerimizin yatırım potansiyellerini, ekonomik durumunu görüşüyoruz.Afyon Müsiad ve Genel merkez olarak herzaman İşadamları,sanayici ve esnaflarımızın yanındayız.Şehrimizi dinlemeye bu güzel memleketimize katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi. Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı ise toplantıyı ilçelerinde yapan MÜSİAD Şube Başkanı Ercan İşlek ve yönetimine teşekkür etti.

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 27 Haziran 2022
İmsak 03:37
Güneş 05:28
Öğle 13:06
İkindi 17:01
Akşam 20:34
Yatsı 22:17