Merkez Anaokulu öğrencileri, öğretmenler ve okul idarecileri, Miraç Kandili dolayısıyla Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'yu ziyaret etti. Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ziyaret sırasında öğrencilere hediyeler takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Koyuncu, öğrencilerin değerler eğitimi kapsamında kendisini ziyaret edip kandilini kutlamasından dolayı mutluluk duyduğunu belirtti. "Sevgi dolu meleklerimizin ziyaretleri bizi çok mutlu etti. Çocuklarımızın bu yaşlarda bu tür alışkanlıkları edinmesi önemlidir" diyen Koyuncu, okul idarecileri ve öğretmenleri de bu hassasiyetlerinden dolayı tebrik etti.

serkan koyuncu

Koruyucu aile kan bağında değil can bağında! Koruyucu aile kan bağında değil can bağında!

EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANI ÖĞRENCİLERE HEDİYE VERDİ

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Merkez Anaokulu öğrencilerine ziyaretleri sırasında hediyeler verdi. Koyuncu, öğrencilerin Miraç Kandili dolayısıyla yapmış oldukları bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

serkan koyuncu

KANDİL ZİYARETİNDEN MEMNUN KALDI

Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, öğrencilerin kendisini ziyaret ederek Miraç Kandili'ni kutlamasından büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Öğrencilerin bu tür etkinliklerle değerler eğitimine katkı sağladığını ifade eden Koyuncu, onların sevgi dolu ziyaretlerinin kendilerini mutlu ettiğini vurguladı.

serkan koyuncu

ÇOCUKLAR İÇİN ÖNEMLİ BİR DENEYİM

Koyuncu, çocukların bu yaşlarda bu tür etkinliklere katılarak kültürel ve manevi değerlerin farkında olmalarının önemli olduğunu belirtti. Okul idarecileri ve öğretmenleri de öğrencilerin bu tür etkinliklere katılımından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Kaynak: BÜLTEN