Kurdukları Tuzakları Yerle Bir Edeceğiz Kurdukları Tuzakları Yerle Bir Edeceğiz

Mert Armağan'ın YouTube kanalındaki canlı yayında Nevzat Kaya'nın skandal ifadeleri gündem oldu. Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için, "Dişe diş, kana kan. Vermeyiz hemşerim. 1820'ler, şunlar bunlar geçti. Ekrem İmamoğlu zannetmesin ki, o itlerin, o şerefsizlerin oylarıyla Cumhurbaşkanı olacak. Suçsa suç. Ya ben ya başka birisi onu yaşatmaz" şeklinde konuştu.

Armağan'dan Özür Dileme

Yayının ardından Mert Armağan, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak özür diledi. Armağan, "Bugün YouTube Kanalımıza Canlı Yayınımıza Konuk Olan Nevzat Kaya ne yazık ki birtakım kabul edilemez ifadelerde bulunmuştur. Amasız fakatsız, Ekrem İmamoğlu’nu kimse canı ile tehdit edemez. Demokrasinin gerektirdiği gibi seçimle gelen ancak seçimle gider. Kendisi ile ilişik kesilmiş olup tekrar bir yayın yapılmayacaktır. Canlı yayında bu tarz şeylerin önüne geçmek ne yazık ki mümkün olmamakla beraber yine yayın sahibi olarak bu yaşanandan dolayı başta Sayın İmamoğlu olmak üzere halkımızdan özür diliyorum. Bu tarz söylemler kime karşı olursa olsun asla kabul edilemez. Ayrıca yaşanan yakışıksız olaydan dolayı canlı yayını yayından kaldırıyorum” ifadelerini kullandı.

AKP'li sosyal medya fenomeni Mert Armağan'ın YouTube yayınına katılan kişi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik ölüm tehdidinde bulundu. Olayın ardından Armağan, yaşananları kınayarak özür diledi.

Kaynak: BÜLTEN