Spotify Takipçi Satın Alarak Müzik Kariyerinizi Nasıl Hızlandırabilirsiniz? Spotify Takipçi Satın Alarak Müzik Kariyerinizi Nasıl Hızlandırabilirsiniz?

Ziyarette Yağcı’ya İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, il yönetim kurulu üyeleri Ömer Yılmaz, Süheyla Keskin, Semra Şatır, Cuma Çiftçi, Serdar Balık, Merkez İlçe başkanı İzzet Köken ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler. Her gittiği yerde büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Yağcı, Afyonkarahisar'ın sorunlarını, esnafın sorunlarını çözmek için gecesini gündüzüne katarak çalışacağının sözünü verdi.

Esnaf ziyaretinde konuşan Afyonkarahisar İYİ Parti il başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, “Bu mübarek Cuma günü değerli İYİ Parti belediye başkan adayımız Alper Yağcı kardeşimle ve teşkilatımızla birlikte Kurtuluş Caddesi esnafımızı ziyaret ediyoruz. İnşallah 31 Mart’a kadar böyle yoğun bir tempo ile çalışacağız. 31 Mart akşamı da İYİ Parti belediye başkanımız Sayın Yağcı’ya Afyonkarahisar’a hizmet etmek nasip olacaktır. Ben bu vesile ile destek veren, katkı veren, dua eden tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerime teşekkür diyorum. Seçimlerimiz şimdiden ülkemize ve Afyonkarahisar’ımıza hayırlı olsun” dedi.

Esnaf ziyaretinde konuşan İYİ Parti merkez ilçe başkanı İzzet Köken ise yaptığı açıklamada, “Dün olduğu gibi bugün de sahadayız. Belediye başkan adayımız Alper Yağcı ile beraber Kurtuluş caddesinde bulunan esnaflarımızı ziyaret ediyor, çalışmaya gece gündüz devam ediyoruz. İnşallah 2024 yerel seçimlerinde de Afyonkarahisar’a İYİ Partimizin bayrağını dikip elimizden gelen hizmeti hemşerilerimize yapmaya devam edeceğiz” dedi.

"YEREL SEÇİMLER AFYONKARAHİSAR İÇİN DÖNÜM NOKTASI OLACAK"

İYİ Parti Afyonkarahisar belediye başkan adayı Alper Yağcı, ilimizin önemli ticaret merkezlerinden olan Kurtuluş caddesi esnaflarını ziyarette yaptığı açıklamada “” esnaflık; kökleri dürüstlüğe, alın terine verilen öneme dayanan, kardeşliği yücelten, haksız rekabete karşı olan Ahilik geleneğinden beslenir” dedi.

Esnaf ziyaretlerini bir gelenek halinde sürdüren Alper Yağcı, her gittiği yerde esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanıyor. Yağcı, 'Afyonkarahisar'ımızın sorunlarını el birliğiyle çözmek' vurgusunu yaptı. Kente yeni bir soluk getirilmesi gerektiğini savunan Yağcı, esnafın günü siftahsız kapattığına ve iş yeri kiralarının ciddi şekilde yükseldiğine dikkat çekti.

Yakında motorin fiyatlarında beklenen zammın esnafı nasıl etkileyeceği konusunda endişelerini dile getiren İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Yağcı, esnafın mal getirme ve satış yapma süreçlerinde karşılaşacağı zorlukları vurguladı. Yağcı, seçimi kazanmaları durumunda, emekliler, dar gelirli vatandaşlar ve esnaflar için destek sağlamayı öncelikli icraatları arasına alacaklarını belirtti.

Kaynak: BÜLTEN