Zeybek Başkan Mahalle Muhtarlarını Ağırladı

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, her ay düzenli olarak yaptığı ancak pandemi

AFYONKARAHİSAR 10.03.2021, 16:41

Zeybek Başkan Mahalle Muhtarlarını Ağırladı

“İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYORUZ”

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, her ay düzenli olarak yaptığı ancak pandemi günleri dolayısıyla ara verilen mahalle muhtarlarımızla Karayolları Parkı’nda biraraya geldi.

Programa Belediye Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Benol Kaplan, Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük, Afyonkarahisar Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur ve mahalle muhtarı katıldı. Muhtarların şikâyet ve talepleri dinleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, göreve geldiğinden bu yana 58 mahallenin 55’ni ziyaret ettiklerini ifade eden söyleyerek “Sizler Belediyemizin gören gözü, tutan eli yürüyen ayağısınız” dedi.Konuşmasının başında tüm muhtarlarımızın Miraç Kandilini tebrik eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, sağlık ve afiyetle Ramazan Ayı’na erişmeyi temenni etti.

“58 mahallenin 55’ni ziyaret ettik”

Muhtarlarımızla her ay düzenli olarak gerçekleşen istişare toplantılarına pandemi dolayısıyla ara verdiklerini hatırlatan Başkanımız, “Ancak Cuma günleri namazlarımızı her hafta farklı bir mahallemizde kılıyor. Sizlerin ve vatandaşlarımızın talep, ve şikayetlerini yerinde alıyoruz. Böylelikle sorunları mahallinde çözüme kavuşturuyoruz. Bugüne kadar 58 mahallemizin 55’ni ziyaret ettik. Problemleri mahallinde görüyoruz. Bunda da çok başarılı olduk. Kısa sürede ikinci tura çıkacağız. İstişareye açık olacağız demiştik. Sizleri hiçbir zaman kendimizden farklı görmedik. Bu ziyaretlerde aldığımız notlarda eksiklerimiz olabilir. Hata da yapmış olabiliriz, gözümüzden kaçmış olabilir. Ancak, her zaman ifade ettiğim gibi sizlerin de desteği ile mahallelerimizi hep birlikte güzelleştireceğiz” dedi.

“Talep ve şikayetlerini anlattılar”

Toplantıda Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne atanan Mustafa Demirhöyük’ü muhtarlarımıza tanıtan Başkanımız, “Müdürümüz bundan sonra sizlerle iş birliği halinde olacak. Kendisine başarılar diliyorum. Biz sizlerden memnunuz, talep, ihtiyaçlarınızı bizlere her zaman iletebilirsiniz” dedi.Belediye Başkanımızın konuşmasının ardından Muhtarlarımız söz aldı. Kendisine iletilen talep ve şikayetleri dikkatle dinleyen Başkanımız, sorunları da birim müdürlerine not aldırarak ilgilenmeleri yönünde talimat verdi.

Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 03:34
Güneş 05:25
Öğle 13:03
İkindi 16:58
Akşam 20:31
Yatsı 22:14