Yurdunuseven’den Anneler Günü Mesajı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Haklarını İnceleme Komisyonu

AFYONKARAHİSAR 08.05.2021, 15:47
Yurdunuseven’den Anneler Günü Mesajı

Yurdunuseven’den Anneler Günü Mesajı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven mesajında;

"İnsan olmanın temelinde yatan sevgi, saygı, merhamet, sabır ve fedakarlık gibi duyguların sembolü olan annelerimiz, barındırdıkları yüce duygularla toplumun temeli olan ailelerimizin ve dolayısıyla toplumumuzun en önemli rol modelidir. Annelik sadece bir çocuğu dünyaya getirmekle asla sınırlandırılamaz. Anne bir bireyi, bir aileyi, nihayetinde bir toplumu kuran sağlam değerlerin kurucusu, koruyucusudur. Kendi hayatından fedakarlık ederek çocuğunu ailesini herşeyin üzerinde tutarak tabiri caizse, yemeyen yediren, giymeyen giydirendir anne. Bizlere düşen böylesine büyük sevgi ve fedakarlık kaynağı annelerimizi, sadece bir gün değil her gün hatırlamalı ve el üstünde tutmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Yüce Peygamberimizin "Cennet annelerin ayaklarının altındadır." buyurduğu tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, sağlıklı ve huzur dolu bir ömür diliyorum."dedi.

Yorumlar (0)
22
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 31 Temmuz 2021
İmsak 04:10
Güneş 05:49
Öğle 13:09
İkindi 17:01
Akşam 20:19
Yatsı 21:52