Yeşilay’dan Başkan Zeybek’e Ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yeşilay Afyonkarahisar Şube Başkanı Dr. Yusuf Gökçe ve

AFYONKARAHİSAR 27.10.2019, 18:36
Yeşilay’dan Başkan Zeybek’e Ziyaret

Yeşilay’dan Başkan Zeybek’e Ziyaret

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Yeşilay Afyonkarahisar Şube Başkanı Dr. Yusuf Gökçe ve beraberindeki dernek yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Ziyarette Şube Başkanı Yusuf Gökçe, Yeşilay’ın faaliyetleriyle ilgili Başkan Zeybek’e bilgi verdi.

Yeşilay Danışmanlık Merkezi’ni Afyonkarahisar’da faaliyete aldıklarını ifade eden Gökçe, burada alkol ve uyuşturucu bağımlılarına ve yakınlarına ücretsiz rehabilitasyon desteği verdiklerini söyledi. Diş Hastanesi yanında açılan YEDAM’la hem sosyal hemde psikolojik destek hizmetleri de verdiklerini söyleyen Yeşilay Afyonkarahisar Şube Başkanı Yusuf Gökçe, 444 7975 YEDAM danışma hattı aracılığı ile de hizmet verilebildiğini aktardı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeybek ise derneğe üyelerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Zeybek, alkol ve uyuşturucu kullanımının toplumsal zararlarından söz ederek geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi ve toplumumuzdaki her yaştan insanın bu tür kötü alışkanlıklardan en kısa zamanda kurtulmalarını temenni etti.

Yorumlar (0)
3
sisli
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Aralık 2020
İmsak 06:25
Güneş 07:53
Öğle 12:53
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06