Vali Yiğitbaşı Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

Afyonkarahisar’ı keşfetmeye, kurumları ve çalışmalarını denetlemeye devam eden Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı,

AFYONKARAHİSAR 20.05.2022, 16:49
Vali Yiğitbaşı Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

Vali Yiğitbaşı Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

Afyonkarahisar’ı keşfetmeye, kurumları ve çalışmalarını denetlemeye devam eden Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, bu kapsamda bir dizi ziyaret gerçekleştirerek incelemeler yaptı.

Aile ve kadına yönelik sosyal incelemeler yapılarak, çeşitli eğitimlerin verildiği Afyonkarahisar Valiliği Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi'ni ziyaret eden Vali merkezin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ardından Afyonkarahisar Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'ni ziyaret etti. Bakım ve sosyal desteğe ihtiyacı olan engellilerimizin ve ailelerinin sosyal çevrelerinden koparılmadan yararlanabildikleri merkez hakkında bilgiler alan Vali Yiğitbaşı, merkezde bulunan engelliler ve aileleriyle de kısa süreli sohbet etti.

Bir diğer ziyaretini 112 Acil Çağrı Merkezi İl Müdürlüğüne gerçekleştiren Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER)’in faaliyetleri hakkında brifing aldı. Kurumda da incelemeler yapan Vali Yiğitbaşı, personele kolaylıklar diledi.

Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde de incelemelerde bulundu Vali Yiğitbaşı. Sorumlu amirden trafik denetlemelerine ilişkin bilgiler aldı. Görevli personelle de görüşen Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı akşam saatlerinde Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümünü ziyaret etti. Nöbetçi doktorlardan bilgiler alan Vali Yiğitbaşı, tedavi için gelen hastalar ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileterek, acil şifalar temenni etti.

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 02 Temmuz 2022
İmsak 03:40
Güneş 05:30
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:34
Yatsı 22:16