Vali Gökmen Çiçek İl Genelinden Gelen Muhtarları Dinledi

Hafta sonunu muhtarlara ayıran Vali Gökmen Çiçek, merkeze bağlı köy ve mahalle

AFYONKARAHİSAR 18.10.2020, 19:11
Vali Gökmen Çiçek İl Genelinden Gelen Muhtarları Dinledi

Vali Gökmen Çiçek İl Genelinden Gelen Muhtarları Dinledi

Hafta sonunu muhtarlara ayıran Vali Gökmen Çiçek, merkeze bağlı köy ve mahalle muhtarları ile ilçe köylerden gelen muhtarlarla bir araya gelerek, muhtarların istek ve taleplerini dinledi.

Vali Gökmen Çiçek, programları kapsamında bugün muhtarları dinledi. Pandemi süreci nedeniyle gruplar halinde muhtarları kabul eden ve onların kendisine ilettiği talep ve sıkıntıları dinleyen Vali Gökmen Çiçek, kendisine iletilen sorunlara çözümler üretti.

Hiçbir Sıkıntı Kalmasın İstiyoruz

Öncelikle yarın kutlanacak olan 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü de kutlayan Vali Gökmen Çiçek, muhtarların devlet ile vatandaş arasında bir elçi olduğunu ve çok önemli bir görevi üstlendiğini hatırlattı. Devletimizin son dönemde muhtarlara önemli haklar getirdiğini ve muhtarlık görevinin daha da önem kazandığını söyleyen Vali Gökmen Çiçek: “Bizler her zaman vatandaş için varız. Sizler bulunduğunuz köy ve mahallerde bizlerin gözü kulağısınız. En yakın mahalleden en uzak köyümüze kadar vatandaşlarımıza sizler aracılığıyla ulaşıyoruz. Sizlerde kamu görevi yaptığınızı, vatandaşlar için hizmetkâr olduğunuzu unutmayın. Bu şehir de sıkıntısı olan hiçbir köy ve mahalle kalmaması bizim temel prensibimiz. Sizlerde her türlü sıkıntınızı mutlaka bana ulaştırın. El ele vererek daha yaşanabilir ve vatandaşların daha da mutlu olduğu bir Afyonkarahisar için birlikte çalışalım” dedi.

Vali Gökmen Çiçek muhtarlara tek tek söz vererek hem mahalle ve köyler hakkında bilgiler aldı hem de yaşanan sıkıntıları ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Toplantıda Vali Yardımcıları Nurullah Kayah, Mehmet Boztepe ve Mehmet Keklik hazır bulundu.

Yorumlar (0)
banner632
banner633
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 30 Ekim 2020
İmsak 05:53
Güneş 07:16
Öğle 12:47
İkindi 15:40
Akşam 18:07
Yatsı 19:25