Üstün, “Afyon milletvekilimiz olarak sizinle gururlanıyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak,

AFYONKARAHİSAR 09.08.2022, 16:27
Üstün, “Afyon milletvekilimiz olarak sizinle gururlanıyoruz”

Üstün, “Afyon milletvekilimiz olarak sizinle gururlanıyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, oda başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine devam ediyor. Milletvekili Taytak ve MHP heyeti, Bakkallar Odasını, Ayakkabıcılar Odasını, Şoförler Odasını, Berberler Odasını, Kasaplar Odasını, Sebzeciler Odasını ve Madeni Sanatkârlar Odasını ziyaret etti.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a oda başkanları ziyaretlerinde, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu il Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, İl Yönetim Kurulu Üyelerinden Mustafa Gün, Recep Yaman, Engin Deniz eşlik etti. Milletvekili Taytak ilk olarak Bakkal Odası Başkanı Cengiz Üstün ve yönetimini ziyaret etti.

Üstün, “Afyon milletvekilimiz olarak sizinle gururlanıyoruz”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Cengiz Üstün, “Öncelikle yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Kayıtlı 23 bin esnafımız var. Kapımızı esnafa açtık hemen sahaya indik. Siyasi partiler olarak sizlerde hep sahadasınız. Bizler yaşadığımız sıkıntıları sizlere aktarmak suretiyle çözüm noktasında talep ve isteklerimiz olacak. Bizler sivil toplum örgütü olarak siyasetinde içindeyiz. Sizlerin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Afyon milletvekilimiz olarak sizinle gururlanıyoruz. Çalışkanlığınız, sahada olmanız ve her seferinde bizlerin yanımızda olmanız bizleri son derece mutlu etmektedir” dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Üstün Milletvekili Taytak’a günün anısına hediye takdim etti.

Karataş “Afyonkarahisar’a vermiş olduğu değer hakikaten takdire şahandır”

MHP heyeti daha sonra Ayakkabıcılar Odası Başkanı Şükrü Kostak ve Şoförler Odası Başkanı İbrahim Karataş’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Oda Başkanları, “Sayın Milletvekilimizin Afyonkarahisar’a vermiş olduğu değer hakikaten takdire şahandır. Ne zaman kendisine bir talep ile gitsek mutlaka ilgilenmiştir. Ne zaman arasak telefonlarımıza cevap vermiştir. Odamıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

Uygur, “Vekilimiz her zaman yanımızda olmuştur”

Milletvekili Taytak daha sonra Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Suat Uygur ve Kasaplar Odası Başkanı İbrahim Yörük’ü de ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Oda Başkanları, “Sayın vekilimiz gerek ilimiz gerekse odalarımızın yaşadıkları sorunlar ile yakından ilgilenmektedir. Milletvekili seçildiği günden itibaren Afyonkarahisar için Ankara’da yoğun bir mesai de olduğunu yakından takip etmekteyiz. Şimdiye kadar yaptığı çalışmalarla ilimize önemli katkıları bulunmuştur. Oda başkanı olarak bizlerin talep ve istekleri doğrultusunda her zaman yanımızda olmuştur. Ziyaretinden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz” dedi. Milletvekili Taytak günün son ziyaretini ise Sebzeciler Odası Başkanı Veysel Gök ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan’a gerçekleştirdi.

Yorumlar (0)
12
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 08 Ekim 2022
İmsak 05:32
Güneş 06:53
Öğle 12:51
İkindi 16:04
Akşam 18:38
Yatsı 19:54