UMFED Vali Yardımcısı Kübra Teymur’u ziyaret et

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Başkanı Yusuf Budak ve federasyona

AFYONKARAHİSAR 18.09.2022, 16:26
UMFED Vali Yardımcısı Kübra Teymur’u ziyaret et

UMFED Vali Yardımcısı Kübra Teymur’u ziyaret etti

Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Başkanı Yusuf Budak ve federasyona bağlı 5 ilin dernek başkanları Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Kübra Teymur’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette Uyuşturucu ile Mücadele Federasyonu (UMFED) Genel Başkanı Yusuf Budak Vali Yardımcısı Kübra Teymur’a tabak hediye etti. Ziyarette UMFED Genel Başkanı Budak’a Sivas, Şanlı Urfa, Kırıkkale, Yozgat ve Kayseri federasyon temsilcileri eşlik etti.

UMFED GENEL BAŞKANI BUDAK PROJELERİ ANLATTI

Genel Başkan Budak Vali Yardımcısı Teymur’a federasyonun faaliyetlerini ve projelerini anlatan dosya takdim etti. Genel Başkan Budak ziyarette uyuşturucu madde bağımlıları için Afyonkarahisar'da 225 yataklı bir rehabilitasyon merkezi kurmak için çalışmalara başladıklarını anlattı. Başkan Budak ayrıca Federasyonun Afyonkarahisar’da kurulduğunu hatırlatarak federasyonun, 'maddeye değil hayata bağlan' sloganıyla yola çıktığını belirterek, en büyük amaçlarının farkındalık yaratarak, halkın bilinçlenmesini sağlamak olduğunu dile getirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Kübra Teymur da UMFED’in çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek yapılacak projelere destek vereceğini söyledi.

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak 05:23
Güneş 06:45
Öğle 12:53
İkindi 16:14
Akşam 18:52
Yatsı 20:09