Uluçay’dan evliliği 40 yılı aşmış çiftlere ziyaret

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 2021 yılının aile yılı

AFYONKARAHİSAR 21.01.2021, 15:16
Uluçay’dan evliliği 40 yılı aşmış çiftlere ziyaret

Uluçay’dan evliliği 40 yılı aşmış çiftlere ziyaret

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 2021 yılının aile yılı olarak ilan edilmesi dolayısıyla evliliğinde 40 yılı aşmış çiftleri ziyaret ederek hediye takdim etti.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 2021 yılının aile yılı olarak ilan edilmesinin ardından ilimizde evliliğinde 40 yılı aşmış aileleri ziyaret ederek hediye takdim etti. Ziyarete İl yönetim Kurulu üyesi Sultan Betül Erişen, Dilek Hanım Çengel, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Halit Özdemir, Neslihan Karalı ve Mahalle temsilcisi Serkan Eraslan katıldı.

“Evliliğinde 40 yılı aşmış çiftleri ziyaret ediyoruz”

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan İl başkanı Uluçay, “Aile toplumumuzun en kıymetli mayasıdır. Bu gerçekle harekete ederek evliliğinde 40 yılı aşmış çiftlerimizi ziyaret ediyor ve kendilerine, gül ile fotoğraf çerçevesi hediye ediyoruz. Biz aileyi toplumun nüvesi, kilit taşı, mayası olarak gören bir medeniyetin mensuplarıyız” dedi.

“Ailenin korunması amaçlanıyor”

Uluçay açıklamasını “Aileye münhasır bir bakanlığın kurulması AK Parti döneminde gerçekleşmiştir ve 2011 yılında bizim dönemimizde de gerçeğe dönüşmüştür. Aile ve sosyal politikalarda hayata geçirdiğimiz pek çok reformun arka planında ailenin korunması amaçlamıştır. İnancımızda devletin beş temel vazifelerinden birisi de neslin korunmasıdır. Öyle ki bizim milletimiz alışverişte, sokakta, ticari ve sosyal hayatta tanımadığı insanlara dahi teyze, abi, amca gibi aile kavramlarıyla hitap eder” ifadeleri ile noktaladı.

Uluçay AK Parti İl Başkanlığı olarak projelerin devam edeceğini kaydetti.

Yorumlar (2)
Afyonlu 2 ay önce
sayın uluçay başkan esnaf ziyaretleri geze geze sonuçları esnafa kira yardımı herkeze veriliyormu bağkur primleri bin tl yi geçmiş esnaf ziyaretlerini geze geze sonuçları ne zaman halk paylaşacaksınız
afyon 2 ay önce
başkan uluçay bu ziyeretler de vatandaşların sorunu çözüleçekmi nası bir çözüm bulucaksınız medya kanalıyla anlatırmısınız
0
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 08 Mart 2021
İmsak 05:52
Güneş 07:13
Öğle 13:14
İkindi 16:29
Akşam 19:04
Yatsı 20:20