Uluçay, “Bu Topraklar Büyük Zaferlere Şahittir”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 29 Ekim Cumhuriyet bayramının

AFYONKARAHİSAR 28.10.2021, 15:40
Uluçay, “Bu Topraklar Büyük Zaferlere Şahittir”

Uluçay, “Bu Topraklar Büyük Zaferlere Şahittir”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 29 Ekim Cumhuriyet bayramının 98. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Uluçay, “Bu topraklar büyük zaferlere şahittir ve bu vatan atalarımızdan bize emanettir” dedi.

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Uluçay mesajında, “Kurtuluş Savaşı'nda büyük acı ve kederlerin ardından zaferin sevincini yaşayan Türk halkı ortak bir geçmişe sahip olmanın ve büyük Türkiye yolunda geleceğe doğru yol almanın sorumluluklarını üzerinde taşımaktadır. Bu topraklar büyük zaferlere şahittir ve bu vatan atalarımızdan bize emanettir. Biz de bu emaneti ve üzerinde bulunan bütün zenginlikleri çoğaltarak gelecek nesillerimiz olan evlatlarımıza teslim edeceğiz” dedi.

“Ülkemiz mazlum ve mağdurların umut kapısıdır”

“Aziz milletimizin mayası da mazisi de sağlamdır” diyen Uluçay mesajını şu ifadelerle noktaladı: Bu yüzdendir ki yüzyıllardır boyunca barış ve esenlik duygularıyla bir ve beraber olan bu büyük milleti kimse bölemeyecektir, parçalayamayacaktır. Ülkemiz bütün dünyadaki mazlum ve mağdurları umut kapısıdır. Bugüne dek terör örgütlerinin her daim hedefinde olmamızın sebebi de işte budur. Terör örgütleri, terör örgütlerine farklı kılıflar altında verilen siyasi destekler ve saldırılara rağmen 2023 hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyor, bin bir çaba ve zorluklarla bu güzel cennet vatanı bizlere bırakan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şanlı ecdadımızı saygı ile yâd ediyorum.

Yorumlar (0)
banner659
12
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak 06:20
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06