Ülkü Ocakları'ndan Gazeteciler Günü Mesajı

Ülkü OcaklarıAfyonkarahisar Sosyal Medya ve Basın Birimi Başkanı

AFYONKARAHİSAR 09.01.2019, 14:37
Ülkü Ocakları'ndan Gazeteciler Günü Mesajı

Ülkü Ocakları'ndan Gazeteciler Günü Mesajı

Ülkü OcaklarıAfyonkarahisar Sosyal Medya ve Basın Birimi Başkanı Sabri Duysak 10 Ocak Çalışan gazeteciler Günü Dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Duysak mesajında şu ifadelere yer verdi; “Fedakarca çalışan basın mensuplarının çalışma şartlarını kolaylaştırma, onlara gereken desteği ve katkıyı sağlamanın, toplum olarak herkesin görevi olduğunu bilmeliyiz. Gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak adına önemli bir görevdir.

  1. demokrasinin güçlenmesine katkıda bulunan ve bulundukları bölgenin sorunlarını gündeme taşıyarak sorunların çözümü noktasında önemli görevi üstlenmektedirler. Yerel ve ulusal basınımızın temsilcileri, bu önemli görevin layıkıyla yerine getirilmesi için; zor şartlarda ve büyük bir özveriyle çalışmaktadırlar.

Gazetecilik mesleği düşündüğünü ve gördüğünü rahatça paylaşabilmek demektir. İlkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde görevlerini başarıyla yerine getiren tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, başarılarının devamını dilerim. “

Yorumlar (0)
17
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Temmuz 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:46
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:23
Yatsı 21:57