“Sorunları Millî Görüş İktidarında Ancak Yeniden Refah Partisi Çözebilir.”

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, yayınladığı açıklamada:

AFYONKARAHİSAR 21.10.2021, 14:00
“Sorunları Millî Görüş İktidarında Ancak Yeniden Refah Partisi Çözebilir.”

“Sorunları Millî Görüş İktidarında Ancak Yeniden Refah Partisi Çözebilir.”

Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, yayınladığı açıklamada:

“Afyonkarahisar esnaflarının sorunlarını çok iyi biliyoruz. ESNAFLARIMIZ, hükümetin verdiği desteklerin gerçek ihtiyaç sahibi işletmelere ulaşamadığını, borç-faiz-kur farkı sarmalında eridiklerini, kiraların yükselmesi ancak gelirlerin düştüğünü, çeklerin geri döndüğünü, veresiyelerin bile geri dönmediğini, güven ortamının olmadığı bir ortamda ticaret yapmaya çalıştıklarını dile getiriyorlar.

Son günlerde yaşanan ekonomik sıkıntılar hat safhaya ulaşmış esnaf ve sanatkârın alım ve ödeme gücünü yitirme noktasına getirmiştir.

Devlete hiçbir külfeti olmayan esnaf ve sanatkâr birçok maddi külfet altında ezilmektedir.

Amacımız vatandaşımızın sesini sıkıntılarını duyurmak ve çözüm bulmaktır.

Yeniden Refah Partimiz bu maksatla kurulmuş ve bunun için vardır. Bizim asli görevimiz budur ve bunun unutulmaması gerekmektedir.

Bizi eylem ve söylemlerimizden bugüne kadar kimse yıldıramamış ve yıldıramayacaktır. Bunu herkesin bilmesi gerekmektedir.

Bizler için çok değerli olan esnaf ve sanatkârlar adına gerekli kişi ve kurumları yeri geldiğinde tenkit yeri geldiğinde takdir ederiz. Bizler esnaf ve sanatkârın sesi olmaya ve onların isteklerini talep etmeye her zaman devam edeceğiz.

Sapla samanı karıştırıp, yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali söylemlerde bulunanlar bu yanlış davranıştan ve vatandaşımızı ezen ekonomik düzenden uzak durmalıdır.

TBMM çatısı altında onurlu bir vasfa sahip olanların görevleri şikâyetçi olmak, sorunların çözümlerini başka kurumlara yıkmak yerine sıkıntılara çözüm bulmak olmalıdır. Onlar bu onurlu görev için seçilmiş ve dokunulmazlık verilmiş önemli kişilerdir.

Türkiye’de hâlihazır ekonomik sahada yürürlükte bulunan "Köle Düzeni" kendi kendine oluşmamıştır. Bu yeryüzündeki "Emperyalizm " ve "Siyonizm " güçlerinin bilinçli, planlı ve programlı olarak yürüttükleri "Modern sömürgecilik" tatbikatının bir sonucudur.

KÖLE DÜZENİ BİZİ KAPİTALİZMİN 5 MİKROBUYLA SÖMÜRÜYOR...

Bunlar nedir derseniz; Faiz, Haksız Vergi, Darphane, Kambiyo ve Kredi Sistemi mikrobudur.

Halkımızı "Siyasi Aldatma Rejimi" ile sabote ediyorlar. Halkın TRT ve bir kısım basın tarafından aldatıldığı bunun sonucu olarak gerçekleri bilmediği için sözde yapılan seçimlerde halk, yine bilmeden emperyalizm ve

Siyonizm’e hizmet eden taklitçi partilere daha çok oy vermekte. Böylece İş başına gelen taklitçi zihniyetli yönetimler kolaylıkla "KAPİTALİZM" tarafından etkilenmekte ve neticede milletin kanı, canı önce iki haznede toplanmakta. Bunlardan birisi bankalar, diğeri de Hazine ve Varlık Fonlarıdır.

YENİ İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANIMIZ FEHMİ GÜRAY ÇAKIR

Yapılan istişareler sonucu eski Merkez İlçe Teşkilat Başkanımız İl Gençlik kolları başkanı olarak atanmıştır.

Fehmi Güray ÇAKIR; Yükselen akaryakıt fiyatları Türkiye'de gıdadan perakendeye her alanda girdi maliyetlerine etki ediyor. Sektör temsilcileri, bu durumun raflarda da etkisini göstereceğini, ürünlerin en az yüzde 30 zamlanacağını ifade etti.

Biz Refah geçleri olarak Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın tavsiye ettiği gibi Ahlaklı ve Maneviyatı yüksek nesilleri bir araya toplayıp ülkemizi bu darboğazdan en kısa sürede çıkaracağız.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün “Bütün ümidim gençliktedir.” Sözünün sorumluluğunu da taşıyarak hareket edip var gücümüzle ülkemizin kalkınmasında görev alacağız inşaAllah.

PEKİ, ÇÖZÜM NEDİR?

1- Kuvveti değil Hakk’ı üstün tutacağız.. Takriben 300 yıldan beri yeryüzünde kaba kuvvete dayanarak üstünlük tesis edilmekle beraber Âdil Düzen Modelimizde biz bu sistemi kaldıracağız.

2- Para, Kredi ve Vergi sistemini âdil olarak dağıtacağız.

3- Havuz Sistemi ile Devlet Teşekküllerinin tüm gelir ve giderlerini bir yerde toplayıp devletimizi fazladan faiz ve enflasyon kıskacından kurtaracağız.

4- Müşteri garantili ihalelere son verip kendi paramızla yatırırım yaparak yüksek maliyetli projelerin halkımızı kene gibi emmesinin önüne geçeceğiz.

5- Tüketicilerden tükettikleri dışında istenen ücretlerden milletimizi kurtaracağız.

Son olarak şu hatırlatmayı yapmak istiyorum. Geçmişimizde âdil düzen denemesi gerek 70’li yıllarda gerekse 90’lı yıllarda post modern darbelerin son vermesine kadar kısa aralıklarla vücut bulmuş az bir zamanda ülkemiz çok Refah içinde olmuştu.

Yine diyoruz ki artık Yeniden Refah Partisi Millî Görüş iktidarı bugünün bütün yaralarını saracak tedavi edecek ve çok daha sağlıklı bir düzeni inşa edecektir. Tek kurtuluş yolu görülmelidir ki artık budur.”

Yorumlar (0)
banner659
16
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 29 Kasım 2021
İmsak 06:21
Güneş 07:48
Öğle 12:51
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06