Özkaya, KGM ile Afyonkarahisar’ın sorunlarını istişare etti

Ak Parti Milletvekili Av. Ali ÖZKAYA Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na

AFYONKARAHİSAR 20.08.2019, 18:47
Özkaya, KGM ile Afyonkarahisar’ın sorunlarını istişare etti

Özkaya, KGM ile Afyonkarahisar’ın sorunlarını istişare etti

Ak Parti Milletvekili Av. Ali ÖZKAYA Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile birlikte Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir URALOĞLU’nu ziyaret etti.

Afyonkarahisar Karayollarındaki Sorunlar İstişare Edildi

Milletvekili Av. Ali Özkaya makamında ziyaret ettiği Abdulkadir URALOĞLU ile hemşerilerimizden ve ilimiz yöneticilerinden gelen Afyonkarahisar sınırları içerisindeki karayolları ile ilgili istek ve talepler doğrultusunda istişarelerde bulundu.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Milletvekili Ali ÖZKAYA, Bolvadin ve Çay ilçelerimizi birbirine bağlayan yoldaki çalışmalar ile Dinar – Çivril yolunun yıl sonuna kadar tamamlanmasına çalışıldığını, Çay ve Dinar ilçelerimizi bağlayan yolun da duble yola çevrilmesi için 2020 yılı sonuna kadar ihale sürecinin tamamlanmasının planlandığını belirtti.

Sandıklı-Hocalar-Banaz yolunun standartlarının yükseltilmesi içinde planlamalar yapıldığını belirten Özkaya ihale sürecinin başlatılmasının takipçisi olduklarını belirtti.

Şuhut - Afyonkarahisar yolu çalışmalarının yapımında oluşan problemlerin en kısa sürede çözülerek yolun tekrardan konforlu bir şekilde ulaşıma açılacağını ifade eden Milletvekili Özkaya, Sultandağı – Kırca – Dereçine yolunun yan tarafına da çiftçilerimizin traktörleri ve tarım makinaları için yan yol yapılarak kolaylık sağlanmasının planlandığını belirtti.

Ayrıca diğer belediyelerimizin karayolları bölge müdürlüklerinden ve diğer birimlerden taleplerine en kısa sürede çözüm bulunması ve kolaylık sağlanması için gerekli talimatların verildiğini ifade etti

Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 02 Aralık 2020
İmsak 06:24
Güneş 07:51
Öğle 12:52
İkindi 15:22
Akşam 17:44
Yatsı 19:06