Milletvekili Yurdunuseven’den Yaşlılar Günü Mesajı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven 1 Ekim Yaşlılar Günü

AFYONKARAHİSAR 30.09.2020, 16:29
Milletvekili Yurdunuseven’den Yaşlılar Günü Mesajı

Milletvekili Yurdunuseven’den Yaşlılar Günü Mesajı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven 1 Ekim Yaşlılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven mesajında;


"Hayat boyu kazandıkları tecrübelerini ve kültürümüzü gelecek kuşaklara aktararak yeni nesil gençlerimizin yolunu aydınlatan büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nü yürekten kutluyorum.

Bizi biz yapan değerlerimizi, kültürümüzü her dönemde canlı tutmak ve yaşatmak kültürümüzden ve değerlerimizden kopmamak için büyük önem arz etmektedir. Çocukluk, gençlik ve olgunluk dönemi gibi yaşlılıkta insan hayatının bir dönemidir. Dün ile bugün arasında köprü oluşturan büyüklerimiz, hayatının yaşlılık döneminde daha fazla desteğe ihtiyaç duyar. Bu zor dönemde yaşlılarımızı her daim hatırlamak ve onlara destek olmak bizlerin sorumluluğudur. Devletimiz huzur evlerinde, yaşlılarımıza gereken desteği sunmasının yanı sıra toplum olarak büyüklerimize hürmet ve saygı göstermek hepimizin boynunun borcudur. Bugünün gençlerinin yarının ihtiyarları olacağı bir gerçektir. Onları yük olarak görmeden hayat tecrübelerinden faydalanmalı, toplulumuza rehber olarak görmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Ekim Yaşlılar günü vesilesiyle büyüklerimizin ellerinden öpüyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum." dedi.

Yorumlar (0)
15
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 26 Ekim 2020
İmsak 05:49
Güneş 07:11
Öğle 12:47
İkindi 15:44
Akşam 18:12
Yatsı 19:29