Milletvekili Özkaya’dan Anneler Günü Mesajı

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Av.Ali Özkaya, Anneler Günü

AFYONKARAHİSAR 08.05.2020, 16:38
Milletvekili Özkaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Özkaya’dan Anneler Günü Mesajı

Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Av.Ali Özkaya, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda;

Anne bir insanın duygularını, düşüncelerini, karakterini şekillendiren en önemli rol model olmanın yanında, hayatla aramızdaki en güçlü bağ, şefkatin, engin hoşgörünün, merhametin, karşılıksız sevginin kaynağı,ilk mektebimiz, ilk mürşidimizdir. Sevgi, saygı, merhamet, sabır ve fedakârlık gibi yaşamdaki en yüce hasletlerin sembolü olan annelik, sadece bir çocuğu dünyaya getirmekten ibaret değildir. Anne koruyan, kollayan, yavrusunun yarınları için kendini arka plana atan iten kişidir. Mutluluğumuzu kendi mutluluğu üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen baştacımız, gözümüzün nuru, fedakar annelerimiz..
Bu sene evlerimizdeyiz. Annelerimizden belki evlatlarımızdan uzaktayız, ancak bu fiziksel uzaklığı yakın etmek zor değil, seslerini duymak, dualarını almak, sağlıklı olduklarını görmek için bir telefon ya da görüntülü arama annelerimizi mutlu etmek için yeterli.
Bu güzel gün vesilesiyle başta kahraman şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere, yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyor; ahirete irtihal eden annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”

Yorumlar (0)
12
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 23 Ekim 2020
İmsak 05:46
Güneş 07:08
Öğle 12:47
İkindi 15:47
Akşam 18:16
Yatsı 19:33