Köksal, “CHP her geçen gün büyüyor; halkın iktidarı geliyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP’nin her geçen gün

AFYONKARAHİSAR 17.07.2022, 18:34
Köksal, “CHP her geçen gün büyüyor; halkın iktidarı geliyor”

Köksal, “CHP her geçen gün büyüyor; halkın iktidarı geliyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP’nin her geçen gün büyüyen bir parti olduğunu, Türkiye’nin tüm bölgelerinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da yeni üyelerle güçlendiğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, CHP’nin büyüyerek iktidara yürüdüğünü kaydetti. Kurban Bayramı öncesi ve sonrasında Afyonkarahisar ve ilçelerinde temaslarda bulunan Milletvekili Köksal, “Büyük bir gurur ve mutlulukla söylüyorum ki il merkezimizde de, 17 ilçemizde de Cumhuriyet Halk Partisi büyüyor; ilin ve ilçelerin önde gelen isimlerine CHP rozeti takıyoruz. Vatandaş, halkın iktidarını istiyor; vatandaş kamunun yüklediği gösteriş ve israf maliyetinden bunalmış, çözüm arıyor. Çözümü de Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi Cumhuriyet Halk Partisi’nde buluyor.” dedi.

HALKIN İKTİDARI GELİYOR

Köksal, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Atatürk, Kurtuluş Savaşı’ndan çıkan ülkemizi nasıl kısa sürede kalkındırdıysa, CHP iktidarında da aynı hızla ülkemizi borç batağından, üretimsizlikten, mutsuzluktan kurtaracağız. İşveren yatırım yaparken hukuki sorun yaşamayacak, işçi hak ettiğini alnının teri kurumadan alacak; memur, emekli, esnaf, öğrenci… Kısacası toplumun her kesimi hasretini çektiği refah düzeyine ulaşacak. Bunu yapmak zor değil. Türkiye’nin elinde güç var, imkan var, bilgi birikimi ve tecrübesi olan nüfusu var. Yapılacak ilk genel seçimde halkın iktidarı geliyor. Müjdeler olsun.”

Yorumlar (1)
SANAYICI 3 ay önce
YORUMLARI SANSÜRLEYECEKSENİZ NİYE YORUM AÇIYORSUN ADMİN DENEN İT SUÇ VARSA CEZASINI ÇEKERİM SANA NE CHP LİMİSİN SENİNLE GÖRÜÜŞECEGİZ
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak 05:30
Güneş 06:51
Öğle 12:51
İkindi 16:06
Akşam 18:41
Yatsı 19:57