Kocacan, “Kurallara mutlaka uymalıyız”

İl başkanları toplantısının 4 Temmuz Cumartesi günü Ankara’da yapılacağını

AFYONKARAHİSAR 02.07.2020, 13:54
Kocacan, “Kurallara mutlaka uymalıyız”

Kocacan, “Kurallara mutlaka uymalıyız”

İl başkanları toplantısının 4 Temmuz Cumartesi günü Ankara’da yapılacağını belirten Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Genel merkezimizin divan kurulu ile birlikte almış olduğu karar ile 14 Mart 2021 yılında kurultayımız yapılacaktır. Onun öncesinde genel merkezimiz divan kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Daha sonra milletvekillerimiz ile bir toplantı gerçekleştirdi. Bu hafta sonu cumartesi günü il başkanları ile bir toplantı gerçekleştirilecektir. Bizde teşkilatlarımız ile birlikte yol alabilmek için genel merkezde Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyfendinin bize çizeceği harita ile yol alacağız. Öncelikli olarak ilçe seçimleri gerçekleşecek daha sonra ise il başkanlığı seçimleri yapılacak. Büyük kurultaya kadar hepimiz için çıktığımız davamızın yolunda hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Devletimize de milletimize de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“Mutlaka maske takmalıyız”

Son günlerde Afyonkarahisar’da koronavirüs vakalarının da arttığını söyleyen Başkan Kocacan, “Koranavirüs salgını konusunda biraz daha tedbirli olmalıyız. Yasakların kalkması ile rehavete düşmemeliyiz. Merkez başta olmak üzere il genelinde vakaların arttığı gözlemlenmektedir. Vatandaşlarımızı daha duyarlı olmaya ve mutlaka hem sosyal mesafeye hemde maske takmaları konusunda daha hassas olmalarını rica ediyoruz. Bazı ilçe ve beldelerimizde karantinaya alınan yerler var. Bunların önüne geçmek bizim elimizdedir” diye konuştu.

“Sosyal medya hesaplarına yapılacak olan düzenlemeyi destekliyoruz”

TBMM gündemine gelecek olan sosyal medya hesapların düzeltilmesiyle ilgili yapılan çalışmalara destek verdiklerini söyleyen Başkan Kocacan, “Türkiye’de sosyal medya kullanımı kendi amacının çok çok farklı kulvarlarında kullanılmaya çalışılması bazı sıkıntıları da ortaya çıkarıyor. Kişilik haklarına, aile hak ve hukukuna saldırı şeklinde olması hiç de kabul edilecek bir konu değildir. Çocuklarımızın geleceği ile ilgili çok daha kötü durumlara düşmemek için bu çalışmanın bir an önce yapılması gerekiyor. Sosyal medya hesaplarına yapılacak olan düzenlemeyi destekliyoruz. Yasaklar getirilerek belli bir disiplin altına alınması gerekiyor.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner632
banner633
13
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Ekim 2020
İmsak 05:51
Güneş 07:14
Öğle 12:47
İkindi 15:42
Akşam 18:10
Yatsı 19:27