Kent Konseyi STK Grubu Cansuyu ve Sakatlar Derneğini ziyaret etti

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi STK Grubu ziyaretlerini sürdürüyor.

AFYONKARAHİSAR 08.01.2022, 15:57
Kent Konseyi STK Grubu Cansuyu ve Sakatlar Derneğini ziyaret etti

Kent Konseyi STK Grubu Cansuyu ve Sakatlar Derneğini ziyaret etti

Afyonkarahisar Belediyesi Kent Konseyi STK Grubu ziyaretlerini sürdürüyor.

Ziyaretleri kapsamında, Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliğine ve Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliğine bir ziyaret gerçekleştiren STK Grubu, ilk olarak Türkiye Sakatlar Derneği, Afyonkarahisar İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Ziyarette, Sakatlar Derneği İl Temsilcisi, Faruk Özkara’ya bilgiler veren Grup, yapılan ziyaretin amacı ve önemini anlattı. Faruk Özkara’da yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifadelendirerek, bu tür organizasyonların yapılması gerektiğini, dernekler arası karşılıklı istişarenin önemli olduğunu ifade etti. Başkan Nilgün Seçen, Türkiye Sakatlar Derneği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Faruk Özkara’ya Çiçek ve Türk Bayrağı hediye etti.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ardından sona erdirildi. Daha sonra Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İl Temsilciliğini ziyaret eden STK Grubu, burada da Dernek Temsilcisi Mehmet Demir Tarafından karşılandı. STK Grubu Başkanı Nilgün Seçen, Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İl Temsilcisi Mehmet Demir’e yaptıkları ziyaretin ve istişarelerin öneminden bahsetti.

Demir ise, yapılan ziyaretin kendileri açısından son derece önemli olduğunu, Cansuyu Derneği açısından ellerinden gelen her türlü desteği bu oluşumun, çabaları konusunda destekleyeceklerini ifade etti. Demir dernekler arasındaki istişarelerin mutlaka yapılması gerektiğini, yükün hafifletilmesi anlamında, paylaşım yapılması gerektiğini söyledi.

STK Grubu Başkanı Nilgün Seçen, daha sonra Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İl Temsilciliği adına Demir’e Türk Bayrağı ve çiçek takdiminde bulundu. Demir ise, ziyaret nedeniyle STK Grubuna çok teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında sonlandırıldı. Ziyaretlere STK Grup Başkanı Nilgün Seçen’in yanısıra Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Kemal Çekiç, Yıldız Değer, Salim Taşpınar, Ahmet Önder, Emsel Şirin ve Nuray Çağıran katıldı.

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 02 Temmuz 2022
İmsak 03:40
Güneş 05:30
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:34
Yatsı 22:16