Kemal Erkuş Hizmet-İş Şube Başkanı Olarak Atandı

HAK-İŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan,

AFYONKARAHİSAR 13.04.2022, 13:18
Kemal Erkuş Hizmet-İş Şube Başkanı Olarak Atandı

Kemal Erkuş Hizmet-İş Şube Başkanı Olarak Atandı

HAK-İŞ Konfederasyonu ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde çalışan ve daha önce İl Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Kemal Erkuş’u HİZMET-İŞ Şube Başkanı olarak görevlendirdi.

Afyonkarahisar için gece gündüz çalışan işçilerin hak ve hukukunu korumak için yola çıkan HİZMET-İŞ Şube Başkanı Kemal Erkuş ve yönetim kurulu üyeleri, HAK-İŞ ve HİZMET-İŞ Genel Başkanı Arslan’ı Ankara’da makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

İşçi Kardeşlerimizin Her Zaman Yanındayız

Afyonkarahisar’da yürüttükleri sendikal çalışmalar hakkında Genel Başkan Arslan’a bilgiler veren Erkuş, HAK-İŞ çatısı altında HİZMET-İŞ Sendikası’nın her geçen gün büyük bir aile olma yolunda ilerlediğini söyledi. Genel Başkan Arslan’a yöntemi ile birlikte kendilerini makamlarında kabul ettiği için teşekkür eden Erkuş, alın teri ile emek saf eden işçilerinin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Afyonkarahisar’da hakim olan kardeşlik ruhuna işçiler olarak katkı sunmak istediklerini ifade eden Kemal Erkuş, amacımız işçilerimizle belediyemiz arasında gönül köprüleri kurmak ve kahraman Afyonkarahisar halkına daha iyi hizmet etmek şeklinde konuştu.

Görevlerinde Başarılar Diliyorum

Kemal Erkuş ve ekibine çalışmalarında başarılar dileyen Genel Başkan Arslan, “Bugün itibari ile Kemal Erkuş’u HİZMET-İŞ Sendikamızın Afyonkarahisar Şube başkanı olarak görevlendirdik. Çalışmalarını yakinen takip ediyorduk. Göreve geldiği günden itibaren işçinin hak ve hukukunu gözetmek için yönetimi ile birlikte Kemal kardeşimiz özveri ile çalışıyordu. Kemal kardeşimize ve yönetimine Şube başkanlığının hayırlı olmasını diliyor, görevinde başarılar temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 20 Mayıs 2022
İmsak 03:53
Güneş 05:35
Öğle 12:59
İkindi 16:52
Akşam 20:14
Yatsı 21:49