banner577

03 Ağustos 2018 Cuma 00:12
İGM’nin Ağustos Ayı Toplantı gündemi açıklandı

İGM’nin Ağustos Ayı Toplantı gündemi açıklandı

Afyonkarahisar İl Genel Meclisinin 2018 yılı Ağustos ayı toplantısının alt gündemi belli oldu.

06 Ağustos 2018 günü İl Genel Meclisi Salonu, yeni binada yapılacak toplantı gündem, şöyle:

1-Açılış ve yoklama,

2. Bolvadin İlçesinde yapımı devam eden Tribün Yapımı ve Tamamlama İşi için ödenek tahsis değişikliği yapılması konusunun görüşülmesi.

3. Dazkırı Belediyesine ait, tapunun 124 ada, 178 parselinde kayıtlı 3009,05 m2 alanlı taşınmazız üzerine Kapalı Spor Salonu yapılarak hizmete sunulan taşınmazın. İl Özel İdaresine bedelsiz devrinin yapılması konusunun görüşülmesi,

4. Yüntaş Akaryakıt Gıda İçecek Turizm Mermer Elektrik Nak. San, Tic. AŞ, nin, sermaye artırımına gidilmesi ve İl Özel İdaresinin hisse miktarı olan % 0,013 payına karşılık sermaye artırımına katılıp, katılmayacağı konuşunun görüşülmesi.

5. İlimiz Merkez İlçesine bağlı Anıtkaya Köyünde yer alan. İl Genel Meclisinin 07.03.2018 tarih ve 51 sayılı kararı ile Sağlık Tesis Alanı olarak planlanan taşınmazlar, sehven 194 ada I ve 2 parsel olarak yazılmış olup, taşınmaz numaralarının 194 ada. 13 ve 14 parsel olarak düzeltilmesi konusunun görüşülmesi.

6. İlimiz Sinanpaşa İlçesine bağ]ı Güney Köyünde yer alan. tapusunda Martlıca Mevkii, 274 ada, 73 parsel numaralan İle kayıtlı taşırmaz üzerinde mevcut Tarım ve Hayvancılık Tesis Alanı amaçlı İmar planının bir kısmında "Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Dayalı Üretim Tesis Alanı (Güneş Enerjisi Santrali)” değişiklik yapılmasına yönelik olarak hazırlanan İmar planı değişikliği ve eklerinin onaylanması konusunun görüşülmesi.

  1. İlimiz Şuhut İlçesine bağlı Balçıkhisar Köyünde yer alan. tapusunda Curman Mevkii. 161 ada. 2, 5 ve 12 parsel numaraları İle kayıtlı taşınmazlar üzerinde mevcut İmar planında bulunan 7,00 metre genişliğindeki yolun parsel sınırına kaydırılması İçin hazırlanan, imar planı ve eklerinin onaylanması konusunun görüşülmesi.
  2. İlimiz Şuhut ilçesine bağlı Atlıhisar Köyünde yer alan, tapusunda 138 ada, 10, 13, 24, 25 ve 26 parsel numaraları İle kayıtlı taşınmazlar üzerinde mevcut İmar planında bulunan hayvan pazarının kaldırılarak konut alanı oluşturulması için hazırlanan. imar planı ve eklerinin onaylanması konusunun görüşülmesi,

9. İlimiz Şuhut İlçesine bağlı Mahmut Köyünde İl Genel Meclisinin 27.11.2017 tarih 318 sayılı Kararı ile onaylanan konut alanı içerisinde kalan alanda hazırlanan imar planı değişikliği ve eklerinin onaylanması konusunun görüşülmesi-

10. İlimiz Sinanpaşa İlçesine bağlı Güney Köyünde yer alan ve 126 ada, 16, 19 ve 32 parsel numaralı taşınmazlar arasında mevcut imar planlarında 10.00 metre genişliğinde imar yolunun kaldırılması için hazırlanan imar planı değişikliği ve eklerinin onaylanması konusunun görüşülmesi.

11. İlimiz merkezinde yapılacak olan Anaokulu inşaatında kullanılmak üzere hayırsever İbrahim KESER tarafından bağışlanan 200.000,00 TL’nin bağış olarak kabul edilmesi konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.

12. 2018 Mali Yılı Gider Bütçesi ile Bolvadin İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliğine Tarımsal Hizmetler Makine Teçhizat Alımı ödeneğinin. Bolvadin İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün hizmetlerinde kullanılmak üzere araç alımı için tahsis değişikliği yapılması konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi,

13. İl Özel İdaresi 2018 Yılı Yatırım Programında bulunan, Merkez ve İlçe Futbol Sahaları için 7 Adet Çim Biçme Traktörü ve Elle Biçme Makinesi Alımı isminin, Futbol Sahalarına İş Makinası Alımı olarak, Merkez Spor Kompleksi Açık ve Kapalı Tesislere Elektronik Skorbord Alımı İsminin, Spor Tesislerine Makine ve Teçhizat Alımı olarak değiştirilmesi konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.

14. İlimiz Sandıklı İlçesine bağlı Koçhisar Köyüne 5 derslikli okul yapılması konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.

15. İlimiz Sultandağı İlçesinden başlayıp, Kırca Köyü, Dereçine Kasabası, Çamözü Köyü ve Akbaba Köyüne kadar asfaltı bozulan yolun, bakım ve onarımının yapılması konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi,

16. İlimiz Sinanpaşa İlçesi Güney Köyü sınırlan içerisinde bulunan, 128 ada 11 nolu parseldeki taşınmaz üzerine Hali Saha tesisi yapılması şartıyla tahsis edilen taşınmazın. Halı Saha ve Düğün Salonu yapımı olarak değiştirilmesi konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.

17. İlimiz Sandıklı İlçesi Başağaç Köyü. köy çıkışı arazı bağlantısına bir adet menfez yapılması konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi,

18. İlimiz Sandıklı İlçesi Ürküt ve Saltık Köylerine İçme suyu kuyusu açılması konusundaki komisyon raporlarının görüşülmesi.

19. İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar hakkında, İl Genel Meclisi Üyelerinin bilgilendirilmesi.

20. İl Genel Meclis Üyelerinin Başkanlığına sunacağı önergelerin, ilgili komisyonlara havalesi,

21. İl Öze[ İdaresi Kanununun 12.maddesi gereğince, gelecek ay İl Genel Meclisinin toplantı gün ve saatinin belirlenmesi ve kapanış.

Salih SEL

İl Genel Meclis Başkanı

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
kadir Uysal 2018-08-04 16:53:58

HİZMETLER ÇOK İYİ NE YAZIKKİ DENETİM YOK MÜTEAHHİTLER KENDİ BAŞINA İŞ YAPIP GİDİYOR.

banner581

banner585

banner587

banner583