Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan, Gecek havzasında

AFYONKARAHİSAR 12.04.2022, 16:20
Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan, Gecek havzasında örnek bir devremülk sisteminin ortaya konulması ve termal zenginliğin verimli kullanılması amacıyla, faaliyetlerini sürdüren Gecek Termal Anonim Şirketi’nin Yönetim Kurulu toplantısı, ATSO’da yapıldı.

Toplantıya ATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü Serteser, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çiloğlu, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Meclis Üyesi Ali İhsan Çavaş, Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve ATSO Meclis Üyesi Mehmet Kurşun ile Gecek Termal A.Ş. İşletme Müdürü Habib Öztoprak katıldı.

Toplantıda, yılbaşından itibaren ülke genelinde yaşanan maliyet artışları dolayısıyla devre tatil ücretleri hakkında değerlendirmede bulunuldu. Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu, tüm Afyonkarahisarlıların Ramazan ayını tebrik ederek, Ramazan’da ve Bayram’da doğa ile iç içe zaman geçirmek isteyen kişilerin Gecek Termal’i tercih etmesi çağrısında bulundu. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de yapılan çalışmalar dolayısıyla Gecek Termal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Çiloğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür etti.

Yorumlar (0)
26
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Mayıs 2022
İmsak 03:47
Güneş 05:32
Öğle 13:00
İkindi 16:53
Akşam 20:18
Yatsı 21:55