Dünya Gazetesi Heyeti, ATSO Yönetimi İle Bir Araya Geldi

Ekonominin nabzını tutan, Türkiye’nin tek günlük ekonomi gazetesi olan Dünya Gazetesi heyeti

AFYONKARAHİSAR 29.06.2021, 17:42
Dünya Gazetesi Heyeti, ATSO Yönetimi İle Bir Araya Geldi

Dünya Gazetesi Heyeti, ATSO Yönetimi İle Bir Araya Geldi

Ekonominin nabzını tutan, Türkiye’nin tek günlük ekonomi gazetesi olan Dünya Gazetesi heyeti, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ile bir araya geldi.

Dünya Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Nasıl Bir Ekonomi Medya Haber Basın A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ, Dünya Gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar, Yazıişleri Müdürü Handan Sema Ceylan, Bilecik-Kütahya-Afyonkarahisar Temsilcisi Hatice Aydoğan Özsökmen, Afyonkarahisar Muhabiri İbrahim Küçükkurt’un katıldığı ziyarette ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Yönetim Kurulu Üyeleri Akif İşbilir, Hacı Sait Evrenkaya, Hayrettin Güzbey, Yücel Albay, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan ile Genel Sekreter Ali Şenol yer aldı.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Dünya Gazetesi’nin ekonomideki gelişmeleri hızlı bir şekilde okurlarına aktardığını, önemli bir gazetecilik örneği ortaya koyduğunu belirtti.

ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de Dünya Gazetesi’ni takip ettiğini, gazetenin başarılanının devamını dilediğini kaydetti.

Dünya Gazetesi imtiyaz sahibi Hakan Güldağ ise Kovid-19 salgının olumsuz etkilerine rağmen Afyonkarahisar’ın büyük bir potansiyel taşıdığını gördüklerini kaydederek “Afyonkarahisar, gastronomisi ile, sahip olduğu diğer sektörleri ile kanatlanmaya hazır bir il hâline gelmiş. Kısa bir zamanda Afyonkarahisar’ın şimdiki durumundan çok daha ileriye gideceğini düşünüyorum. Dünyada Yeşil Mutabakat önemli bir kavram hâline geldi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Yeşil Bina Sertifikası ve bu alandaki dünya birinciliğiyle Yeşil Mutabakat için büyük bir adım atmış” dedi.

Ziyaret, ekonomi hakkında görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
21
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı