Belediye’den Eğitime Yine Dev Destek

Afyonkarahisar Belediyesi’nin öğrencilerin, uzaktan eğitime kolay erişebilmeleri için başlattığı

AFYONKARAHİSAR 04.02.2021, 16:26
Belediye’den Eğitime Yine Dev Destek

Belediye’den Eğitime Yine Dev Destek

"500’e Yakın Öğrencimize Tablet Dağıtıyoruz"

Afyonkarahisar Belediyesi’nin öğrencilerin, uzaktan eğitime kolay erişebilmeleri için başlattığı 'Askıda Tablet- TV' kampanyasında dağıtımlar başladı.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek öğrencilerimizin derslerinden uzak kalmaması için başlatılan kampanya sonunda titiz incelemeler neticesinde tespit edilen ihtiyaç sahibi 500’e yakın öğrencimize tablet dağıtılacağını ifade etti.

Afyonkarahisar Belediyesi’nin çocuklarımızın eğitimine büyük önem verdiğini kaydeden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana eğitime verdiğimiz desteğe bir yenisini daha ekleminin mutluluğunu yaşıyoruz. Hatırlanacağı üzere ilk ve ortaöğretim öğrencilerimize burs desteğimizin yanı sıra kırtasiye desteğimiz, son olarak ise başlattığımız kampanya neticesinde 500’e yakın öğrencimizin tablet ihtiyacını karşılıyoruz. Onların derslerinden geri kalmasına gönlümüz asla razı olamazdı. Arkadaşlarımızın yapmış olduğu titiz araştırmalar neticesinde öğrencimizi bizzat evlerinde ziyaret ederek tabletlerini teslim edeceğiz. Bu vesileyle ben tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Belediye olarak her zaman onlara destek olmaya devam edeceğiz” dedi

Yorumlar (0)
21
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı