Başkan Algül’den Milletvekili Taytak’a teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın,

AFYONKARAHİSAR 07.09.2020, 16:10
Başkan Algül’den Milletvekili Taytak’a teşekkür

Başkan Algül’den Milletvekili Taytak’a teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın, MHP’li belediyelere desteği devam ediyor. Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, Milletvekili Taytak’a desteklerinden dolayı kasaba halkı adına teşekkür etti.

Milletvekili seçildiği günden bugüne kadar MHP’li belediyelere araç ve ekipman desteğinde bulunan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Ankara’da bakanlık, bakan yardımcılığı ve genel müdürlük düzeyinde yaptığı ziyaretlerin verimini almaya devam ediyor. Karacaören Belediyesine daha önce kepçe kazandıran Milletvekili Taytak, geçtiğimiz günlerde belediye ye altyapı da kullanılmak üzere malzeme desteğinde bulundu.

“Vekilimizin desteği ile hizmetlerimiz hızlandı”

Karacaören Belediyesine vermiş olduğu önemli desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a, kasaba halkı adına teşekkür eden Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül, Milletvekili Taytak’ın desteği ile seçim öncesi verilen sözlerin yerine geldiğini söyledi. Başkan Algül, “Belediye başkanlığımız boyunca bugüne kadar kasabamız için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Halkımızın istek ve taleplerine öncelik vererek kasabamızın sorunlarını çözüyoruz. Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak Bey’in girişimleri ile geçtiğimiz aylarda belediyemize bir kepçe kazandırdık. Şimdi de sağolsun vekilimiz altyapı da kullanılmak üzere belediyemize kanalizasyon, içme suyu, su boruları ve çöp konteyner desteğinde bulundu. Buradan kasaba halkımız adına vekilimize teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Mayıs 2021
İmsak 03:55
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:12
Yatsı 21:47