ATSO Kobi Akademisi 2022 Yılı Eğitim Takvimi Yayımlandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde kurulan ATSO KOBİ

AFYONKARAHİSAR 08.02.2022, 16:08
ATSO Kobi Akademisi 2022 Yılı Eğitim Takvimi Yayımlandı

ATSO Kobi Akademisi 2022 Yılı Eğitim Takvimi Yayımlandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde kurulan ATSO KOBİ Akademisi, 2022 yılında da birbirinden değerli eğitimler düzenleyecek.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO KOBİ Akademisi 2022 Yılı Eğitim Takvimi hakkında açıklama yaptı. Serteser, “Üyelerimizin bilgilerini güncellemesi, gelişmelerden haberdar olması; teşvik, destek ve hibelerden yararlanması için faaliyetlerini sürdüren Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız, 2018 yılından bu yana düzenlediği ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerine 2022 yılında da devam edecek. Avrupa Yeşil Mutabakatı’ndan, Öfke Kontrolü’ne, Lojistik Planlama’dan Dijtal İtibar’a kadar geniş bir yelpazede planladığımız eğitimler, toplumsal sağlık kuralları elverdiği ölçüde Odamız hizmet binamızda gerçekleştirilecek” dedi.

Serteser, “2022 yılında 28 eğitim ve seminer ile büyük bir hamle yapacağız. Eğitimlerimizde Afyon Kocatepe Üniversitemiz’in saygın akademisyenleri ile bir araya geleceğimiz gibi TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi aracılığıyla da birbirinden kıymetli uzmanları Odamız’da üyelerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşayacağız. Ben bu vesile ile hem Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mehmet Karakaş’a ve Üniversitemiz’in kıymetli bilim insanlarına, hem de TOBB ETÜSEM vasıtasıyla ilimizde ağırlayacağımız Dr. Cengiz Tavukçuoğlu, Dr. Öğr. Üyesi Evrim İldem Develi, Serdar Bilecen, Aycan Ulusan, Adnan Erbaş, Özlem Yurdanur’a ve İhsan Ataöv’e teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Serteser, ATSO KOBİ Akademisi’nin 2022 yılındaki ilk eğitiminin 16 Şubat 2022, Çarşamba günü gerçekleştirileceğini belirterek “İlk eğitimimiz, ‘Enflasyonda Son Dönemde Yaşanan Gelişmeler ve Enflasyonun İşletmeler Üzerindeki Etkileri ile Bu Etkileri Gidermeye Yönelik Önlemler’ başlığını taşıyor. İşletmelerimizi yakından ilgilendiren bu eğitimimize tüm üyelerimizi davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Temmuz 2022
İmsak 03:41
Güneş 05:31
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:33
Yatsı 22:15