Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrencilerine Oedaş’tan Kariyer Tavsiyeleri

OEDAŞ, Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektrik Kulübü tarafından düzenlenen

AFYONKARAHİSAR 13.05.2022, 13:55
Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrencilerine Oedaş’tan Kariyer Tavsiyeleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrencilerine Oedaş’tan Kariyer Tavsiyeleri

OEDAŞ, Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektrik Kulübü tarafından düzenlenen “Kocatepe Kariyer Günleri” etkinliğinde üniversiteli gençler ile bir araya geldi. OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, etkinlik kapsamında düzenlenen konferansta şirket hakkında bilgi verirken, enerji sektöründe kariyer planlayan gençlere tavsiyelerde bulundu.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), lise ve üniversite öğrencilerinin kariyer gelişimlerine katkıda bulunmak üzere çeşitli projeler yürütüp, etkinliklere katılım gösteriyor. Şirket bu kapsamda son olarak Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektrik Kulübü tarafından düzenlenen “Kocatepe Kariyer Günleri” etkinliğine katıldı.

Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik kapsamında düzenlenen konferansa katılan OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, şirket ve sektör hakkında bilgi verdi. OEDAŞ bünyesinde çalışan mühendislerin görev ve sorumluluk alanlarını anlatan Demir, enerji sektöründe kariyer planlayan üniversite öğrencilerine de tavsiyelerde bulundu. Demir ayrıca öğrencilerin sektör ve kariyer planlamalarına yönelik soruları da yanıtladı.

Etkinliğin sonunda katkılarından dolayı Elektrik Kulübü Danışmanı ve Elektrik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatih Onur Hocaoğlu tarafından Cafer Demir’e plaket takdim edildi.

Bilgi için: HUB İletişim

Necla Yılmaz / 0549 787 06 82 / neclayilmaz@hubiletisim.com

Ayşegül Çetinkaya Koca / 0505 577 35 92 / aysegulkoca@hubiletisim.com

Yorumlar (0)
20
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 23 Mayıs 2022
İmsak 03:49
Güneş 05:33
Öğle 13:00
İkindi 16:53
Akşam 20:16
Yatsı 21:53