15. ATSO Spor Oyunları Branşlarında Dereceye Girenler

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hâle getirilen ve bu yıl 15’inci

AFYONKARAHİSAR 07.09.2021, 13:33
15. ATSO Spor Oyunları Branşlarında Dereceye Girenler

15. ATSO Spor Oyunları Branşlarında Dereceye Girenler

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hâle getirilen ve bu yıl 15’inci kez düzenlenen ATSO Spor Oyunları, birbirinden çekişmeli müsabakalara sahne oldu. “Ticarette Atak, Sporda Çevik” sloganı ile düzenlenen 15. ATSO Spor Oyunları’nın müsabakaları sonucunda dereceye giren katılımcıların isimleri şöyle:

100 Metre Koşu

  1. Mehmet Ali Aydar-Korel Hotel
  2. Hasan Kalay-Özbüyükkalecik Petrol
  3. Ferhat Taş- Korel Klinik

Halat Çekme

  1. ATSO
  2. Akrones Hotel

400 Metre Koşu

  1. Osman Akkaya-Türkay Temizlik
  2. Mehmet Ali Aydar-Korel Hotel
  3. Mehmet Efe Acar-Hoca Elektrik

Hedef Vurma (Erkekler)

  1. Öner Ali Lüle-ATSO
  2. Ahmet Köken-Afyon Girişim
  3. Ömer Şahan-ATSO İktisadi İşletme

Ayran İçme (Erkekler)

  1. Mustafa Seçen-Seçen Hukuk Bürosu
  2. Buğra Sarper Seçen-Seçen Hukuk Bürosu
  3. Akrones Hotel-Fatih Uğur

Hedef Vurma (Bayanlar)

  1. Tülay Şapcı-Yapı ve Kredi Bankası
  2. Duygu Elçi-ATSO İktisadi İşletme
  3. Nilgün Seçen-Seçen Hukuk Bürosu

Ayran İçme (Bayanlar)

  1. Başak Yılmaz-Akrones Hotel
  2. Dilanur Sömer-Hoca Elektrik

Masa Tenisi

  1. Onur Çetinkaya-Palmer Mermer
  2. Hasan Basri Çetinkaya-Palimpeks Mermer Maden
  3. Cenk Özgen-Afyonkarahisar Barosu

Ayak Tenisi

  1. Ömer Uraz-URZ Yapı ve İnşaat
  2. Hamit Örenkaya-Akrones Hotel
  3. Ferhat Taş-Korel Hotel

Ok Atma (Erkekler)

  1. Ahmet Şapcı-Ziraat Bankası
  2. Kemal Şakar-ATSO
  3. Ziya Uyanık-Akrones Hotel

Bowling (Erkekler)

  1. Eyüp Şahin-Orbis Mermer
  2. Mustafa Gül-Afyon Ecza Deposu
  3. Osman Kundak-Kocatepe Emlak

Ok Atma (Bayanlar)

  1. Fatma Sönmez-Akrones Hotel
  2. Tülay Şapcı-Yapı Kredi Bankası
  3. Sibel Çangal-ATSO

Bowling (Bayanlar)

  1. Oya Gümüşhan-ATSO
  2. Duygu Elçi-ATSO İktisadi İşletme
  3. Gökçe Baştürk-Afyon Haber

Penaltı Atışı

  1. Hamza Boy-Dervişoğlu Ambalaj
  2. Hasan Kalay-Özbüyükkalecik Petrol
  3. Eyüp Şahin-Orbis Mermer

Dart (Erkekler)

  1. Erdal Akpınar-Milli Eğitim Müdürlüğü
  2. Erkan Acar-Erkmar
  3. Eyüp Şahin-Orbis Mermer

Tavla (Erkekler)

  1. Erkan Acar-Erkmar
  2. İsmail Nur-Milsa Park
  3. Naim Delibaş-Derem Mermer

Dart (Bayanlar)

  1. Berna Tokman-BRN Home
  2. Oya Gümüşhan-ATSO
  3. Eda Tokman-MEK Tarım

Tavla (Bayanlar)

  1. Nilgün Seçen-Seçen Hukuk Bürosu
  2. Duygu Elçi-ATSO İktisadi İşletme
  3. Rabia Güzbey-Odak Gazetesi

*Haberde kullanılan fotoğraflar Çağrı Selek’e aittir.

Yorumlar (0)
banner659
13
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Eylül 2021
İmsak 05:22
Güneş 06:44
Öğle 12:54
İkindi 16:15
Akşam 18:53
Yatsı 20:10