TikTok'ta Takipçi Satın Alarak Öne Çık! TikTok'ta Takipçi Satın Alarak Öne Çık!

Başkan adayı Yağcı sevgi caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve isteklerini not alarak projelerini anlattı. Bizim hedefimiz, Afyon’u daha yaşanabilir bir kent haline getirmek. Bunu yaparken de ‘Ben yaptım, oldu’ yerine bütün paydaşlarımızın katılımlarıyla kararlar almak.” dedi.

Sürekli halkın içinde bir isim olmasına rağmen gezilerini aksatmadan sürdüren belediye Başkan adayı Yağcı, ziyaretleri sırasında esnaflardan büyük ilgi ve destek görüyor. Yağcı ; ”Ben zaten halkla hep iç içeyim, sürekli onlarla görüşüyorum, sıkıntılarını dinliyorum, elimden geldiğince çözüm üretmeye çalışıyorum” dedi.

Sevgi caddesinde esnaf ziyaretlerine devam eden Başkan adayı Yağcı “ Afyonkarahisar, şu an sahip olduğu imkânlardan çok daha fazlasını hak ediyor. Sorunlar, rutin hizmetlerden, sosyal alanlardaki çalışmalara kadar, sadece başarılı bir yönetim anlayışı ile çözülebilir. Hemşerilerimizin desteği ve Allah’ın izniyle belediye başkanı olduğumda, seneye bugünlerde çok daha güçlü bir Afyonkarahisar’dan bahsediyor olacağız.

Afyonkarahisar’ın her bir noktasını hizmetle buluşturacağız. Turizm, kültür, spor, istihdam, ulaşım ve rutin belediyecilik hizmetlerinde önemli adımlar atacağız. Afyonkarahisar’lı hemşerilerimizden gördüğümüz destek ve ilgi gösteriyor ki, Afyon kararını vermiş, sandık başına gidip değişimden yana oyunu kullanmak için gün sayıyor. Afyonkarahisar İYİ Belediyecilik ile buluşacak. Yeni dönem, Türkiye’de çok sayıda belediyeye örnek olacak Heyecanımız var, gençliğimiz var dedik yola çıktık. Size söz veriyorum, bu şehri layık olduğu yönetime kavuşturacağız.

Başkan adayı Yağcı “Gün boyu gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde esnaflarımıza hem hayırlı işler diledik hem de şehrimiz ile ilgili kendileriyle sohbet etme imkânı yakaladık. Allah, birlik ve beraberliğimizi bozmasın” diye konuştu.

Kaynak: BÜLTEN