A.C., Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması, Dolandırıcılık, Cinsel İstismar gibi suçlardan aranıyordu. Afyonkarahisar il merkezi Sahipata Mahallesindeki ikametinde saklandığı belirlendi.

87F3Fb80 B132 4Db2 999A A92D5A970B04

Şarampole devrilen otomobilden şans eseri yaralı kurtuldular Şarampole devrilen otomobilden şans eseri yaralı kurtuldular

Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması ve Kendisini Kamu Görevlisi veya Banka, Sigorta, Kredi Kurumlarının Çalışanı Olarak Tanıtması veya Bu Kurumlarla İlişkili Olduğu Suretiyle Dolandırıcılık suçlarından (toplamda 3 ayrı suç kaydı) 14 Yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve 2 Adet Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı, 4 adet Nitelikli Dolandırıcılık, 3 Adet Basit Yaralama, 2 Adet Tehdit, 1 Adet Yağma, 1 Adet Hırsızlık, 2 Adet Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanma, 1 Adet Silahla Ateş Etme ve 1 Adet Mala Zarar Verme suçlarından toplamda 20 Adet UYAP kaydı olan A.C. fiziki takip ve güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucunda, evinde yakalandı. Mahkemeye çıkarılan A.C., tutuklanarak Cezaevine teslim edildi.

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı, suç ve suçlularla mücadelesine kararlılıkla devam etmektedir.

Kaynak: İHA